Haze Berry Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Nowy Haze Berry Auto - ROYAL QUEEN SEEDS Powiększ

Cena: 95,00 zł

Haze Berry Automatic to dominująca w geny sativa następczyni legendarnej odmiany Haze Berry. Nasi utalentowani hodowcy skrzyżowali tę energetyzującą piękność z najwyższej klasy odmianą ruderalis, obdarzając ją zdolnościami do automatycznego kwitnienia. Haze Berry to dobrze znana odmiana w światowej społeczności konopi. Pochodzi ona z genetyki afgańskiej i została powołana do życia w mekce marihuany, w Kalifornii. Znana jest ze swojego intensywnego profilu terpenowego oraz stymulującego haju. Dzięki skrzyżowaniu tej odmiany z odmianą automatycznie kwitnącą, nasi hodowcy znacznie ułatwili jej uprawę oraz skrócili czas potrzebny do zbiorów.

EFEKTY I PROFIL AROMATYCZNY HAZE BERRY AUTOMATIC

Haze Berry Automatic odziedziczyła charakterystyczny haj Haze Berry (Blue Dream). Efekty charakterystyczne dla odmian sativa zwiększają aktywność ośrodkowego układu nerwowego oraz pobudzają umysł. Jednak jej kwiaty zawierają tylko 13% THC. Mimo że może się to wydawać stosunkowo mało, jest ona absolutnie idealnym wyborem dla wielu palaczy. Efekty psychoaktywne są subtelne oraz łatwe do opanowania, jednak nadal obecne. To sprawia, że Haze Berry Automatic jest doskonałą odmianą do stosowania w ciągu dnia. Można ją palić pomiędzy różnymi zadaniami lub podczas przerwy w pracy, uzyskując efekt podobny do wypicia filiżanki kawy. Zapewnia lekką stymulację oraz odświeża umysł, umożliwiając bardziej kreatywne podejście do wielu zadań.

Haze Berry Automatic posiada bardzo podobny profil terpenowy do odmiany Haze Berry. Jej gęste, duże pąki wydzielają intensywny zapach owoców oraz słodyczy. Ten owocowy smak jest również odczuwalny podczas palenia i wapowania i dobrze sprawdza się podczas przygotowywania psychoaktywnych przysmaków.

UPRAWA HAZE BERRY AUTOMATIC

Haze Berry Automatic to odmiana bardzo łatwa w uprawie. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z uprawą konopi lub masz ograniczony czas, jest to odmiana idealna dla Ciebie. Jest ona gotowa do zbiorów zaledwie w 10 tygodni po wykiełkowaniu i osiąga wysokość około 100 cm. Podczas uprawy indoor Haze Berry Automatic zapewnia średnie plony. Rośliny uprawiane outdoor oferują około 80-150 g na roślinę.

Genetyka: Green Gelato x Cookies Auto
Typ: Sativa 65%
Rodzaj: Autokwitnące
Kwitnienie Indoor: 8 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Wrzesień
Produkcja Indoor: 350 - 400 gr/m2
Produkcja Outdoor: 100 - 150 gr/plant
Wysokość: 80-130CM
THC: 13%


Producent:Royal Queen Seeds

Czas kwitnienia8 tygodni od kiełka
TypSativa / Indica
THC13%
Produkcja Indoor350 - 500 g/m2
Produkcja Outdoor35 - 150 g/rośline
AutoKwitnące100 %
RodzajFeminizowany
AutokwitnąceAutokwitnące
Sativa / IndicaSativa / Indica
Dla początkującychDla początkujących
Efekt stymulującyEfekt stymulujacy
Owocowy smakOwocowy smak

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Haze Berry Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Haze Berry Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Genetyka: Green Gelato x Cookies Auto
Typ: Sativa 65%
Rodzaj: Autokwitnące
Kwitnienie Indoor: 8 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Wrzesień
Produkcja Indoor: 350 - 400 gr/m2
Produkcja Outdoor: 100 - 150 gr/plant
Wysokość: 80-130CM
THC: 13%