Auto Ultimate ® - DUTCH PASSION 100szt

Cena: 2 600,00 zł

  • 100 Nasion

Auto Ultimate ® - DUTCH PASSION 

Indoor
Outdoor
Nasiona feminizowane
Szklarnia
10 tygodni
Indica/Sativa

AutoUltimate jest wersją AutoFem naszego bestselleru ‘The Ultimate’. Roślina ta, zapewniająca dobrą produkcję jednej z najsilniejszych konopi jest bardzo przez nas polecana, również ze względu na wyjątkowe zbiory. 

Roślina ta powstała ze skrzyżowania The Ultimate z niektórymi genetykami naszej legendarnej odmiany AutoMazar. Rezultatem jest silna i zapewniająca obfite żniwa odmiana, która wyrasta na wysokość 80-100cm ze spójnymi buds od średniego do dużego rozmiaru.  Buds są klejące i pokryte żywicą o słodkim aromacie.  Smak i haj AutoUltimate są bardzo podobne do oryginalnej odmiany.

Dzięki sprawdzonym genom przodków i najlepszym technikom uprawy Dutch Passion, AutoUltimate gwarantuje świetną wydajność Waszej uprawy. Naszym zdaniem jest to jedna z najlepszych kombinacji osiąganych zbiorów i jakości, dostępnych w naszej kolekcji. 

Czas wysyłki: 2 dni


Producent:Dutch Passion

Czas kwitnienia10 tygodni od kiełka
TypSativa / Indica
AutoKwitnące100 %
RodzajFeminizowany
AutokwitnąceAutokwitnące
Sativa / IndicaSativa / Indica
Outdoor polskaOutdoor polska
Duży zbiór XXLDuży zbiór xxl

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Auto Ultimate ® - DUTCH PASSION 100szt

Auto Ultimate ® - DUTCH PASSION 100szt

Dzięki sprawdzonym genom przodków i najlepszym technikom uprawy Dutch Passion, AutoUltimate gwarantuje świetną wydajność Waszej uprawy. Naszym zdaniem jest to jedna z najlepszych kombinacji osiąganych zbiorów i jakości, dostępnych w naszej kolekcji.