Power Plant ® - DUTCH PASSION 100 SZT

Cena: 1 715,70 zł

Power Plant ® - DUTCH PASSION 

100 SZT 

Indoor
8 tygodni
Nasiona feminizowane
Nasiona tradycyjne
Szklarnia
XXL

Sativa dominująca

Od momentu jej stworzenia, w 1997 r., Power Plant stała się natychmiastowym sukcesem dzięki obfitym zbiorom, dużej stabilności i powalającemu upaleniu. Power Plant jest odmianą z przeważającą Sativą z Południowej Afryki, a jej oryginalna wersja jest dostępna tylko w Dutch Passion. Daje duże plony w uprawie indoor, w szklarniach i outdoor (dobrze sprawdza się w klimatach śródziemnomorskich) zapewniając 500-600 gram/m² i jest popularna wśród palaczy rekreacyjnych i użytkowników medycznych. Power Plant jest kluczową częścią naszej kolekcji i uważana jest z legendę Dutch Passion, w równej mierze, co White Widow. Była ona zawsze uprawiana tylko przez nas, nigdy nie była hybrydyzowana i pozostaje czystą, stabilną odmianą o wspaniałej reputacji. Kiedy została stworzona, każdy coffeeshop chciał posiadać Power Plant w swoim menu i wciąż znajduje się ona w holenderskich coffeeshopach.

Power Plant jest bogata w THC i zapewnia niezwykle silne upalenie, połączone ze świeżym smakiem, łagodnym/delikatnym paleniem i słodkim posmakiem. Rośliny osiągają 1-1,5 m wysokości, a buds mają często długość przekraczającą 30 cm, z małymi listkami. Outdoor kwitnienie rozpoczyna się późno, ale rośliny dojrzewają szybko i są najczęściej gotowe w połowie października. W uprawie indoor kwitnienie rozpoczyna się tydzień po zmniejszeniu cyklu świetlnego do 12 godzin i trwa około 8 tygodni.

Ponieważ jest to czysty gatunek, niepoddany hybrydyzacji, odmiana jest jednorodna, spójna i przewidywalna. Power Plant jest jedną z tych nieskomplikowanych oryginalnych odmian klasycznych, którą każdy powinien spróbować. Stabilna, o dużej mocy i obfitych plonach.


Producent:Dutch Passion

Czas kwitnienia8 tygodni od kiełka
TypSativa
GenetykaCzysta
RodzajPełnosezonówka feminizowana
PełnosezonowePełnosezonowe
SativaSativa
Nagradzana odmianaNagradzana odmiana
THC wysokieTHC wysokie
Duży zbiór XXLDuży zbiór xxl
Czyste odmianyCzyste odmiany

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Power Plant ® - DUTCH PASSION 100 SZT

Power Plant ® - DUTCH PASSION 100 SZT

Nasiona tradycyjne

100 SZT