Euforia - DUTCH PASSION 100szt

Wyprzedaż! Euforia - DUTCH PASSION 100szt Powiększ

Cena: 2 102,70 zł

  • 3 Nasiona

Euforia - DUTCH PASSION 100 szt

1st prize Highlife Cup 2002
2th prize HTCC 2000

Euforia jest specjalną odmianą pochodzącą z programu uprawy skunka z 1996 r. Program ten podarował nam bogatą rodzinę Skunka, między innymi oryginalnego Skunk #1, Skunk#11, Skunk Passion, Orange Bud i Euforię. Euforia wyróżniała się początkowo bogatymi zbiorami, 400-600 g/m², a będąc częścią stabilnej linii Skunka, Euforia potwierdza siłę i piękny wygląd tych roślin oraz rekordowe zbiory. Hodowcy uprawiający Euforię outdoor donoszą, że roślina ta zapewnia wspaniałej jakości materiał w dużych ilościach, gdy lato jest udane. Idealnym środowiskiem dla Euforii są szklarnie, gdzie zbiory następują na przełomie października i listopada. Dzięki łatwości w klonowaniu, jest też idealną rośliną matką do krzyżówek. Euforia wykorzystywana jest przez wielu hodowców dzięki stabilnej genetyce i łatwemu klonowaniu.

Palacze natychmiast notują wyjątkowe euforyczne upalenie, charakterystyczne dla tej odmiany. Hodowcy marihuany medycznej od lat ‘90 cenią szczególnie tę odmianę ze względu na jej właściwości zmniejszania bólu i stresu. Kilka osób z personelu Dutch Passion uznało tę odmianę za ich ulubioną i poleca ją wszystkim hodowcom.

Rośliny osiągają wysokość 1 -1,5 m, mają świeży zapach i bogaty smak Skunka, ale nie za słodki. Stosunek szczytów do liści wynosi prawie 50/50. Poziom THC wynosi około 18%, co sprawia, że jest ona wyjątkowo mocna. W uprawie indoor rośliny są gotowe do zbiorów po 7 tygodniach, ponieważ w 8 tygodniu gwarantują najlepszy haj. Euforia jest bardzo przez nas polecana. Stabilna, gwarantująca duże zbiory i łagodząca stres, zapewni wam relaks, dobre samopoczucie i zadowolenie. Najlepsze lekarstwo na stres współczesnego społeczeństwa. Z pewnością pokochacie tę piękność Skunk z lat ‘90.

Typ: Sativa 10%/ Indika 90%

Produkcja: bardzo wysoka

Kwitnienie Indoor: 7 tygodni

Kwitnienie Outdoor: pażdziernik

THC:18%


Producent:Dutch Passion

Czas kwitnieniado 50dni
TypSativa / Indica
GenetykaSkunk
THC18 %
RodzajPełnosezonówka feminizowana
PełnosezonowePełnosezonowe
Sativa / IndicaSativa / Indica
Nagradzana odmianaNagradzana odmiana
Niska wysokość Niska wysokość
Duży zbiór XXLDuży zbiór xxl
Dla początkującychDla początkujących
Szybkie kwitnienieSzybkie kwitnienie
Efekt stymulującyEfekt stymulujacy
Owocowy smakOwocowy smak
Genetyka skunkGenetyka skunk
MEDYCZNEMEDYCZNE

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Euforia - DUTCH PASSION 100szt

Euforia - DUTCH PASSION 100szt

100 szt 

Typ: Sativa 10%/ Indika 90%

Produkcja: bardzo wysoka

Kwitnienie Indoor: 7 tygodni

Kwitnienie Outdoor: padziernik

THC:18%