Power Plant ® - DUTCH PASSION

Cena: 110,00 zł

Power Plant ® - DUTCH PASSION 

Indoor Indoor
Czas kwitnienia 8 tygodni
Nasiona feminizowane
Nasiona feminizowane
Nasiona tradycyjne Nasiona tradycyjne
Szklarnia Szklarnia
Produkcja XXL
Sativa Dominant Sativa dominująca

Od momentu jej stworzenia, w 1997 r., Power Plant stała się natychmiastowym sukcesem dzięki obfitym zbiorom, dużej stabilności i powalającemu upaleniu. Power Plant jest odmianą z przeważającą Sativą z Południowej Afryki, a jej oryginalna wersja jest dostępna tylko w Dutch Passion. Daje duże plony w uprawie indoor, w szklarniach i outdoor (dobrze sprawdza się w klimatach śródziemnomorskich) zapewniając 500-600 gram/m² i jest popularna wśród palaczy rekreacyjnych i użytkowników medycznych. Power Plant jest kluczową częścią naszej kolekcji i uważana jest z legendę Dutch Passion, w równej mierze, co White Widow. Była ona zawsze uprawiana tylko przez nas, nigdy nie była hybrydyzowana i pozostaje czystą, stabilną odmianą o wspaniałej reputacji. Kiedy została stworzona, każdy coffeeshop chciał posiadać Power Plant w swoim menu i wciąż znajduje się ona w holenderskich coffeeshopach.

Power Plant jest bogata w THC i zapewnia niezwykle silne upalenie, połączone ze świeżym smakiem, łagodnym/delikatnym paleniem i słodkim posmakiem. Rośliny osiągają 1-1,5 m wysokości, a buds mają często długość przekraczającą 30 cm, z małymi listkami. Outdoor kwitnienie rozpoczyna się późno, ale rośliny dojrzewają szybko i są najczęściej gotowe w połowie października. W uprawie indoor kwitnienie rozpoczyna się tydzień po zmniejszeniu cyklu świetlnego do 12 godzin i trwa około 8 tygodni.

Ponieważ jest to czysty gatunek, niepoddany hybrydyzacji, odmiana jest jednorodna, spójna i przewidywalna. Power Plant jest jedną z tych nieskomplikowanych oryginalnych odmian klasycznych, którą każdy powinien spróbować. Stabilna, o dużej mocy i obfitych plonach.


Producent: Dutch Passion

Czas kwitnienia 8 tygodni od kiełka
Typ Sativa
Genetyka Czysta
Rodzaj Pełnosezonówka feminizowana
Pełnosezonowe Pełnosezonowe
Sativa Sativa
Nagradzana odmiana Nagradzana odmiana
THC wysokie THC wysokie
Duży zbiór XXL Duży zbiór xxl
Czyste odmiany Czyste odmiany

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Power Plant ® - DUTCH PASSION

Power Plant ® - DUTCH PASSION

Nasiona tradycyjne