Strawberry Cough - DUTCH PASSION

Strawberry Cough - DUTCH PASSION Powiększ

Cena: 365,00 zł

  • 10 Nasion

Dlaczego powinienem kupić nasiona feminizowane Strawberry Cough?

  • Niesamowity smak świeżych truskawek

  • Łatwa w uprawie Sativa

  • Unikalny, cudownie euforyczny haj, który jest czysty, energetyczny i towarzysko pobudzający

  • Nadaje się do wszystkich technik uprawy i akceptuje wszystkie pożywki

 

Pąki Strawberry Cough są piękne i bardzo aromatyczne

Genetyka Strawberry Cough ma niemal mityczne pochodzenie i wyjątkowy, bardzo pożądane działanie. Legendarna genetyka jest częściowo z Ameryki Północnej, a częściowo z Europy. Jest hybrydową odmianą marihuany, z dominującą Sativą. Rośliny są piękne, niektóre specjalne fenotypy mają fioletowe odcienie pąków i te są naszymi faworytami. Dekady po wprowadzeniu na rynek, feminizowane nasiona Strawberry Cough pozostają zdecydowanym faworytem wśród koneserów i plantatorów. Świeży zapach i słodki aromat truskawek wywoła uśmiech na każdej twarzy.


Strawberry Cough jest pełen terpenów

Strawberry Cough ma kwiaty pokryte rzęsistkami z okazjonalnymi czerwonawymi słupkami i kolorowymi fioletowo-różowymi odcieniami kwiatów i liści. Zapach jest, niewątpliwie, aromatem ogrodu pełnego świeżych truskawek. Kuszący zapach może mieć, również, smak prawdziwej słodyczy. Niektóre fenotypy mogą posiadać bardziej pieprzny, korzenny profil smakowy z mniej wyczuwalnym zapachem truskawek. To także, prawdziwa przyjemność z palenia.

Początkowy smak tej odmian to aromat dojrzałych truskawek. Podczas wydechu, smak staje się bardziej słodki z nutą przyprawy. Zapach dymu może być gęsty i bogaty, co powoduje kaszel, i stąd nazwa. Strawberry Cough posiada wyjątkowo bogatą i aromatyczną gamę terpenów, w której zakocha się każdy koneser konopi. Prawidłowo kurowany słoik z nasączonymi żywicą pąkami Strawberry Cough jest trudny do pobicia! Niewiele odmian hybrydowych może dorównać połączeniu pięknego aromatu i doskonałego wyglądu, z tak silnym i długotrwałym efektem błogostanu.


Dutch Passion Strawberry Cough: Łatwa w uprawie Sativa o pot
ężnym haju

Strawberry Cough jest, stosunkowo, łatwą odmianą do uprawy, szczególnie w porównaniu z innymi odmianami z dominującą Sativą. Krzak nie jest ani wysoki, ani rozłożysty, tak jak niektóre odmiany tego szczepu, takie jak Silver Haze, Amnesia Haze lub Desfrán. Ale, bogata w THC genetyka Strawberry Cough zapewnia tę samą, wyjątkowo satysfakcjonującą jakość dymu.

Działanie to silny haj mózgowy. Odmiana ta jest silnie psychoaktywna, czysta, towarzysko pobudzająca i euforyczna. Użytkownicy medyczni i rekreacyjni zgodnie twierdzą, że Strawberry Cough jest wyjątkowo kreatywną odmianą. Skupienie, które zapewia jest idealne do pracy przy zadaniach, które wymagają pewnego stopnia kreatywności lub rozwiązywania problemów.

Miłośnicy Sativy wiedzą, że ich wysokie, kwitnące rośliny mogą czasem wymagać nieco więcej uwagi niż szybko owocujące krzewy Indica. Oprócz, dłuższego cyklu wzrostu, niektóre odmiany Sativa mogą być bardziej wrażliwe na składniki odżywcze, co może stanowić wyzwanie dla początkujących hodowców. Jednakże, doświadczeni plantatorzy wiedzą, że genetyka ta warta jest dodatkowego wysiłku. To dlatego, że dobrze wyhodowana Sativa może zapewnić niesamowity, psychodeliczny haj. W przypadku Strawberry Cough możesz spodziewać się potężnej i błogiej euforii, dzięki sprawdzonej, uwielbianej od dziesięcioleci genetyki. Odmiana ta to najwyższej jakości feminizowane nasiona konopi o całkowicie zasłużonej reputacji.

Strawberry Cough od Dutch Passion ma odpowiednią zawartość genetyki Indica, dzięki czemu jest mniej wybredna w kwestii składników odżywczych, a także pomaga kontrolować rozrost krzaków. Dzięki temu jest łatwiejsza do zarządzania w pomieszczeniu do uprawy i nadaje się nie tylko dla hodowców plenerowych. Rośliny wydają się być nieco krótsze i bardziej krzaczaste niż większość Sativy. Osiąga średni wzrost, ale nadal zachowuje swoje najważniejsze atuty dla jej koneserów.


Informacje na temat szczepu Strawberry Cough: Popularna Sativa dla pocz
ątkujących

Ciągłą popularność Strawberry Cough napędzają doświadczenia hodowców i palaczy na całym świecie. Ta potężna odmiana hybrydowa ma szczególnie wierną grupę fanów, którzy uwielbiają jej niepowtarzalne cechy. Wielu hodowców przyciąga legendarna nazwa i kultowa genetyka. Zespół Dutch Passion uważa, że wyjątkowy aromat  i znakomity haj to główne powody, dla których szczep zyskał tak dużą popularność na całym świecie. Istnieje, jednak inny powód, dla którego Strawberry Cough zasługuje na miano jednej z najbardziej kultowych odmian Sativa wszechczasów, a mianowicie łatwość uprawy.

Większość hodowców, którzy uprawiają odmiany Indica lub hybrydy z jej dominantą, robią to z konkretnych powodów. Przed wszystkim, odmiany te są łatwe w uprawie i są mało absorbujące, nawet jeśli uprawiane poza ich optymalnymi warunkami lub właściwymi składnikami odżywczymi. Odmiany Indica lub jej hybrydy dobrze czują się w szerokim zakresie geograficznym, a nawet mogą tolerować warunki niestabilne. Strawberry Cough jest hybrydą z dominującą Sativą, ale jej wytrzymałość pochodzi z rodziny Indica. Strawberry Cough rośnie stosunkowo szybko jak przystało na hybrydę, choć bez dużej rozciągliwości. Liście wykazują, również, pewne cechy hybrydowe. Jednak, podczas kwitnienia, liście stają się cieńsze i dłuższe, co wskazuje na przewagę Sativy.

Pąki wskazują na mieszankę genów Sativa i Indica. Pąki mają kształt stożka, a kwiaty są długie i zwarte, co ułatwia przycinanie. Chociaż haj jest bardzo podobny do innych odmian Sativy, pąki są mniej puszyste i bardziej podatne na tzw. fox-tailing, niż można by się spodziewać. Istnieją konkretne fenotypy, które są na niego bardziej podatne, ale nawet tutaj pąki mogą być dość gęste i zwarte.

Genetyka, zastosowana do stworzenia Strawberry Cough zapewnia następujące cechy:

  • Hybrydowa struktura liści i roślin, w której obserwujemy lekką dominację Sativy

  • Solidna i wytrzymała roślina, którą można uprawiać, zarówno, w systemie SOG, jak i SCROG

  • Pąki w kształcie stożka, które są gęste i zwarte

  • Niesamowita produkcja trichomów, pełnych terpenów i THC

Strawberry Cough to wybaczająca odmiana, którą mogą uprawiać początkujący hodowcy, chcący wyhodować swoją pierwszą odmianę dominującej Sativy. Szczep ten jest także doskonałym wyborem dla koneserów, szukających legendarnych doznać Strawberry Cough!

 
Działanie odmiany Strawberry Cough

Strawberry Cough znana jest z dobroczynnych efektów, które pobudzają energię i kreatywność, jednocześnie łagodząc stres i niepokój. Efekt przeciwlękowy jest jednym z głównych powodów, dla których jest tak ceniona przez użytkowników konopi medycznych. Może, również zapewnić głębokie poczucie euforii i skupienia, dzięki czemu otrzymujemy wyjątkowe wsparcie przy codziennych zadaniach lub przy pracach twórczych i artystycznych. Strawberry Cough zapewnia silny haj, który trwa kilka godzin. Idealna w ciągu dnia lub towarzyski wieczór z przyjaciółmi.


Czas kwitnienia odmiany Strawberry Cough

Zalecany okres wegetacyjny to około 5-6 tygodni. Mimo, że to hybryda z dominującą Sativą, nie rozrasta się tak, jak czyste odmiany Sativa. Osiąga średnią wysokość.

Strawberry Cough nie nadaje się do uprawy na zewnątrz w chłodniejszych klimatach. Na zewnątrz, zbiór można rozpocząć po około 9–11 tygodniach, dzięki czemu jest ona podatna na pleśń i grzyby podczas długich okresów złej pogody. Uprawa plenerowa w klimacie śródziemnomorskim jest możliwa, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów, zalecamy hodowanie jej w pomieszczeniu.

Czas kwitnienia wynosi około 9-10 tygodni. W połączeniu z zalecanym okresem wegetacji, odmiana ta potrzebuje około 14-16 tygodni od nasion do zbioru.


Wydajno
ść szczepu Strawberry Cough

Strawberry Cough daje średnie i duże plony; średnio około 400 gramów na m2. Aby otrzymać najlepsze efekty należy zoptymalizować warunki uprawy.


Nasza ekspercka porada

Strawberry Cough jest nadal jedną z najlepszych, dostępnych obecnie odmian Sativy. Posiada wszystkie pożądane cechy oraz jest nieskomplikowana w uprawie. To czyni ją idealną dla początkujących hodowców. Uprawa w systemie SOG lub SCROG z pewnością zapewni najlepszą wydajność. Jej łodygi można zginać i przycinać, aby jeszcze bardziej zwiększyć plony. Jeśli chcesz zachować równomierne korony, zalecamy technikę super cropping. Jest, także odpowiednią rośliną do naturalnej uprawy, a jej łodygi są wystarczająco silne, aby zapobiec załamaniu się konarów pod ciężarem własnych kwiatów.

 

Więcej informacji na temat odmiany Strawberry Cough

Dyskusje na temat uprawy tej oryginalnej linii genetycznej będą bez wątpienia kontynuowane. Szczególnie, podczas dyskusji nad najlepszym fenotypem. Najlepsze linie genetyczne zawsze przyciągały najwięcej uwagi! Jednakże, możesz być pewien, że Strawberry Cough od Dutch Passion zapewni Ci niezapomniane wrażenia smakowe.

Kultowa genetyka nieustannie stoi na podium wśród najbardziej popularnych odmian, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem hodowców od kilku dekad, zapewniając znakomitą jakość i wyjątkowe doznania. Łatwość uprawy, silny haj i niepowtarzalny aromat słodkich truskawek sprawiają, że jest to odmiana, którą należy wypróbować.

Poziomy THC są niezmiennie wysokie; większość fenotypów posiada poziom THC między 15-20%. Najnowsze wyniki laboratoryjne (2019 Spannabis) wykazały, że Strawberry Cough wykazuje 20% stężenie THC, co sprawia, że ta niezwykle smaczna, truskawkowa odmiana dominującej Sativy jest doskonałym dodatkiem do udanego dnia!

Strawberry Cough dostępna jest tylko w nasionach feminizowanych.

Genetyka: Original Strawberry Cough
Typ: Sativa
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 9 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Listopad
Produkcja Indoor: M/L
Produkcja Outdoor: M/L
Wysokość: niewielka
THC: 15-20%


Producent:Dutch Passion

Czas kwitnienia9 tygodni od kiełka
TypSativa
THC15-20%
RodzajPełnosezonówka feminizowana
PełnosezonowePełnosezonowe
SativaSativa
Szybkie kwitnienieSzybkie kwitnienie
Efekt stymulującyEfekt stymulujacy
Owocowy smakOwocowy smak

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Strawberry Cough - DUTCH PASSION

Strawberry Cough - DUTCH PASSION

Genetyka: Original Strawberry Cough
Typ: Sativa
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 9 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Listopad
Produkcja Indoor: M/L
Produkcja Outdoor: M/L
Wysokość: niewielka
THC: 15-20%