Purple Queen Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Purple Queen Auto - ROYAL QUEEN SEEDS Powiększ

Cena: 100,00 zł

Purple Queen Automatic to coś więcej niż ładny wygląd. Jej uspokajające efekty docierają zarówno do umysłu, jak i do tkanek ciała, łagodząc napięcie i stres. Nasi hodowcy stworzyli tę purpurową piękność rozsądnie wybierając jej rodziców, Wykorzystano Purple Auto ze względu na jej wspaniały wygląd, a Critical Auto ze względu na jej profil genetyczny z dominacją genów indica. W rezultacie Purple Queen Automatic to odmiana, w której dominuje indica (80%) i jest ona gotowa wypełnić Twój świat relaksem.

EFEKTY I PROFIL AROMATYCZNY PURPLE QUEEN AUTOMATIC

Szukasz sposobu na zmniejszenie stresu? Nie szukaj dalej. Wszyscy doświadczamy stresu, czy to z powodu pracy, czy z powodu życia rodzinnego. Rozwiązaniem może być wzięcie kilku głębokich oddechów oraz przyjemna, ciepła kąpiel. Joint lub bongo pełne Purple Queen Automatic pomoże Ci jednak pójść o krok dalej. Haj uwalnia napięcie mięśniowe, spowalniając pędzące myśli i zmniejszając doświadczany lęk. Z każdym buchem poczujesz także napływającą falę euforii. Twoje ulubione piosenki będą brzmiały o wiele lepiej, a na Twojej twarzy pojawi się uśmiech.

Profil terpenowy Purple Queen Automatic znacznie poprawia doświadczenie palenia tej odmiany. Jej egzotyczny oraz różnorodny zapach i smak pomogą Ci znaleźć się w chwili obecnej. Jej fioletowe kwiaty wydzielają skunkowy, owocowy oraz cytrusowy aromat. Każdy buch zapewnia kontrastujące smaki słodyczy, goryczy oraz przypraw.

UPRAWA PURPLE QUEEN AUTOMATIC

Purple Queen Automatic potrzebuje zaledwie około 9 tygodni od nasion do zbiorów. Odmiana ta nie zajmuje dużo miejsca, dlatego też z łatwością można ją uprawiać w małej szafie. Podczas fazy kwitnienia prezentuje widowiskowy spektakl w postaci dwóch różnych fenotypów. Z każdych dziesięciu roślin, około pięć posiadać będzie odcień głębokiego fioletu. Druga połowa wytworzy pociągający odcień ciemnej zieleni. Rośliny uprawiane indoor można utrzymywać na wysokości około 100 cm i nadal zapewnią one do 400 g plonów na m². Outdoor spodziewać się możesz nieco wyższych roślin, do 140 cm oraz wydajności do 150 g na roślinę.

Genetyka: Green Gelato x Cookies Auto
Typ: Indica 80%
Rodzaj: Autokwitnące
Kwitnienie Indoor: 6-7 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Wrzesień
Produkcja Indoor: 350 - 400 gr/m2
Produkcja Outdoor: 100 - 150 gr/plant
Wysokość: 90-140CM
THC: 16%


Producent:Royal Queen Seeds

Czas kwitnieniado 50dni
TypIndica / Sativa
THC17 %
Produkcja Indoor350 - 500 g/m2
Produkcja Outdoor30 - 180 g/rośline
Wysokość60 - 130 cm
AutoKwitnące100 %
RodzajFeminizowany
AutokwitnąceAutokwitnące
Indica / SativaIndica / Sativa
Szybkie kwitnienieSzybkie kwitnienie
Efekt relaksacyjnyEfekt relaksacyjny
Genetyka purpleGenetyka purple

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Purple Queen Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Purple Queen Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Genetyka: Green Gelato x Cookies Auto
Typ: Indica 80%
Rodzaj: Autokwitnące
Kwitnienie Indoor: 6-7 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Wrzesień
Produkcja Indoor: 350 - 400 gr/m2
Produkcja Outdoor: 100 - 150 gr/plant
Wysokość: 90-140CM
THC: 16%