Passion Fruit - DUTCH PASSION

Nowy Passion Fruit - DUTCH PASSION Powiększ

Cena: 150,00 zł

Dlaczego powinienem kupić nasiona feminizowane Passion Fruit?

  • Bardzo silna, zrównowarzona i łatwa w uprawie odmiana

  • Złożony, owocowy aromat

  • Niezawodna hybryda, która idealnie nadaje się, zarówno, do uprawy w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz

  • Wysoka wydajność przy najwyższej jakości


Passion Fruit to utytułowana, medalowa odmiana

Passion Fruit otrzymała miejsce na podium w Ameryce Południowej:

I nagroda dla uprawy plenerowej na Copa Del Sol w Peru w 2018 roku

Pąki Passion Fruit są niezwykle owocowe

Passion Fruit to odmiana hybrydowa, która jest wynikiem skrzyżowania dwóch niesamowicie owocowych odmian, aby stworzyć roślinę o jeszcze większej intensywności. Pąki tej krzyżówki pachną, jakbyś właśnie znalazł się w środku sklep ze słodyczami!

Najbardziej dominują aromaty słodkie, cytrusowe, kwaśne i pomarańczowe. Możesz spodziewać się wyjątkowo intensywnego smaku winogron. Jeśli szukasz pysznej, bogatej i wyjątkowo mocnej odmiany konopi z niezwykle intensywnym owocowym aromatem, pokochasz nasiona feminizowane Passion Fruit!

Passion Fruit to bardzo silna i lepka odmiana konopi

Passion Fruit to naprawdę silna hybryda, która rodzi pąki o najwyższym potencjale. Poziomy THC mogą być bardzo wysokie, jeśli roślina jest właściwie pielęgnowana. Odmiana ta jest znana jako dość odporna i mało wybredna. Jej pąki są wyjątkowo lepkie, dlatego, też należy zachować ostrożność, pielęgnując rośliny podczas późnego kwitnienia, aby nie pobrudzić się lepką żywicą. Staraj się nie ubrudzić ubrania tą aromatyczną, owocową odmianą w późnym okresie jej kwitnienia, bowiem aromat na długo pozostanie na twoich ciuchach!

Odmiana Passion Fruit od Dutch Passion: Wysoka wydajność w parze z wysokim potencjałem

Odmiana Passion Fruit szybko zyskała dobrą reputację wśród stałych hodowców dzięki unikalnemu profilowi ​​terpenowemu, obfitym plonom oraz silnym kwiatom. Cechy swoje zawdzięcza krzyżówce dwóch bardzo silnych i zrównoważonych linii genetycznych, które stworzyły nową, ekscytującą odmianę.

Nazwa Passion Fruit pochodzi od wysoce atrakcyjnego aromatu pąków. Lekko kwaśny, słodki i owocowy aromat z winogronową nutą, kojarzyła się naszym specjalistom z intensywnym owocem marakui (ang. Passion Fruit).

Passion Fruit to hybrydowa odmiana konopi, zawierająca 50% odmian z rodziny Indica i 50% rodziny Sativa, o nieznacznej przewadze tej drugiej. Jednak, przy odrobinie szczęścia, możesz trafić na roślinę o fenotypie Indica. Passion Fruit ma tak zwany „wigor hybrydowy”. Oznacza to, że ma skłonność genetyczną do szczególnie szybkiego wzrostu i eksplozji podczas kwitnienia. To sprawia, że ​​Passion Fruit jest idealnym kandydatem, zarówno do uprawy w stylu SOG, jak i do uprawy przy oświetleniu 12/12. Passion Fruit jest, również, odpowiednia do uprawy SCROG przy założeniu, że uprawiamy zaledwie kilka roślin (a może tylko 1 roślinę) na m2.

Passion Fruit bardzo dobrze reaguje na przyginanie i superkadrowanie. Przycinanie i wyrównywanie jest zalecane, jeśli chcesz uzyskać bardziej krzaczastą strukturę roślin. Passion Fruit to wysoko wydajna feminizowana odmiana nasion konopi. W odpowiednich rękach, może wynagrodzi hodowcę niezwykle obfitymi zbiorami.

Więcej na temat odmiany Passion Fruit: smakowita hybryda o wysokiej wydajności!

Odmiana Passion Fruit to zrównoważona hybryda. Genetyka t krzyżówka Sweet Pink Grapefruita z wielokrotnie nagradzanym Orange Bud. Ten wyjątkowy mariaż stworzył jeden z najbogatszych i najsmaczniejszych profili smakowych w kolekcji Dutch Passion! Niezwykle udana krzyżówka tych dwóch silnych odmian zapewniła doskonałe wyniki. Proporcje Indica/Sativa wynoszą około 50/50, zapewniając wyjątkowo przyjemny, dobrze zbilansowany o intensywny haj, który szybko stanie się jednym z twoich ulubionych. Znalezienie odmiany o wysokiej zawartości THC, która cechuje się tak dużymi plonami, a jednocześnie naprawdę unikalnym profilem terpenowym, jest niezwykle trudna.

Jako pochodna naszego oryginalnego Orange Bud, Passion Fruit jest bardzo zrównoważona i łatwa w uprawie. Orange Bud został stworzony, w latach 80-tych, z wybitnej genetyki Skunk, która wytwarza gęste i twarde pąki, pokryte kryształkami i piękne pomarańczowe włosie. Cudownie kolorowe, pokryte kryształkami pąki Orange Bud zapewniają wspaniały smak i niezwykłe walory estetyczne. Orange Bud znana jest, również, ze swojego wyjątkowo słodkiego aromatu z nutami cytrusów nektarynki oraz dojrzałej pomarańczy.

Uważa się, że Sweet Pink Grapefruit pochodzi z Kanady, choć dokładny rodowód nie został udowodniony. Niektórzy twierdzą, że jego bazą był bardzo owocowy fenotyp Northern Light, inni, że był częścią programu hodowlanego ze specjalną linią Blueberry. Z całą pewnością, można powiedzieć, że odmiana ta charakteryzuje się niezwykle intensywnym, egzotycznym i słodkim aromatem, rzadko spotykanym w innych odmianach konopi.

Passion Fruit może wykazywać dość zwarty wzór wzrostu podczas okresu wegetacji. Może mieć grube łodygi oraz duże, szerokie liście, które wskazują na jej rodzinne konotacje z Indicą. Podczas kwitnienia, genetyczna strona Sativy staje się bardziej widoczna. Roślina zaczyna się rozrastać i osiągać swój potencjalny wzrost. Będąc tak silną hybrydą, nadaje się do wszelkiego rodzaju metod uprawy, niezależnie od ilości roślin na m2.

Passion Fruit jest gotowa do zbioru po 8-9 tygodniach przy uprawie w pomieszczeniu. Na zewnątrz, może stać się ogromna, więc upewnij się, że możesz zapewnić jej wystarczająco dużo miejsca na rozwój. Uprawiania na zewnątrz, osiągnie swoją dojrzałość w połowie lub pod koniec jesieni.

Genetyka, zastosowana do stworzenia Passion Fruit zapewnia następujące cechy:

  • Silna i odporna roślina, łatwa w uprawie

  • Hybrydowy wigor gwarantuje duże rośliny i obfite plony

  • Naprawdę niesamowity aromat idzie w parze z potężnym hajem

Passion Fruit jest świetną rośliną dla początkujących hodowców, ponieważ jest dość odporna i mało wybredna. Mimo, że zalecamy zapewnienie jej stabilnego środowiska wzrostu w celu zoptymalizowania jej potencjału, nadal będzie produkować rośliny o przyzwoitych rozmiarach i silne pąki, podczas uprawy w nieoptymalnych warunkach.


Sweet Pink Grapefruit + Orange Bud = Passion Fruit!

Passion Fruit spodoba się każdemu, kto szuka feminizowanej odmiany nasion o bardzo silnych, obfitych plonach i intensywnym, owocowym aromacie. Passion Fruit pochodzi ze skrzyżowania Orange Bud z Sweet Pink Grapefruit. Słodko-owocowe aromaty rodziców zapewniają świeży smak i owocowy aromat, który wyróżni Twoje pąki z tłumu.

Zespół Dutch Passion otrzymał wspaniały klon oryginalnego Sweet Pink Grapefruita od zaprzyjaźnionego hodowcy z Belgii. Była to jedna z najbardziej owocowych odmian, z którą zetknął się nasz zespół. Podczas pobierania, bogatych w THC, próbek z odmiany Sweet Pink Grapefruit, zespół testowy Dutch Passion był zdumiony zapachem i aromatem rośliny. Obfite zbiory tylko utwierdziły ich w decyzji.

Od razu było wiadomo, że odmiana ta stanie się bazą do stworzenia zupełnie nowej odmiany feminizowanych nasion konopi. Sweet Pink Grapefruit oraz Orange Bud to bardzo cenione odmiany nasion. Po hybrydyzacji, ich walory skumulowały się, dając jeszcze lepsze wyniki, niż w przypadku oddzielnie funkcjonujących genetyk.

Pąki odmiany Passion Fruit są, bez wątpienia, jednymi z najbardziej złożonych, owocowych i aromatycznych, z jakimi mieliśmy styczność. Passion Fruit to ekscytujący, nowy nabytek rodziny Orange oraz nowa, wysokiej jakości odmiana nasion konopi, na której możesz polegać.

Działanie Passion Fruit

Passion Fruit to zdecydowanie mocna hybryda z THC na poziomie około 20%. Jednakże, zdarzają się fenotypy o zawartości 25% THC, a nawet wynoszące około 30%, choć nie zostały jeszcze potwierdzone przez nasze własne testy laboratoryjne.

Te wyjątkowo wysokie poziomy THC pokazują niezwykły potencjał genetyczny tej odmiany. Efekt działania to potężny, psychotropowy haj, bez objawów paranoi czy wycofania. Passion Fruit sprawi, że poczujesz się lekki, jak piórko, ale nadal będziesz mógł funkcjonować. Uważamy, że krzyżówka ta to idealne połączenie genów Indicii oraz Sativy.

Genetyka Orange Bud wyraźnie uspołecznia i podnosi na duchu. Nie ma wątpliwości, że Passion Fruit charakteryzuje się wyjątkowo mocnym działaniem i zapewnia doskonałe samopoczucie. Jest to, również, doskonała odmiana dla hodowcy poszukującego, bogatych w THC, wyjątkowej jakości roślin do wykorzystania jako ewentualne rośliny mateczne.

Czas kwitnienia odmiany Passion Fruit

Zwykle, zalecany okres wegetacyjny to około 4 tygodni. Podczas uprawy, feminizowanych nasion, metodą SOG należy zastosować cykl świetlny 12/12 bezpośrednio po wykiełkowaniu. Gdy hodujesz kilka roślin na m2, zalecany okres wegetacyjny to około 6 tygodni. Z racji genów matecznych, można spodziewać się sporego rozkwitu podczas kwitnienia, choć nie tak dużego, jak w przypadku „czystej” Sativy lub hybrydy z dominacją odmiany Sativa.

Możliwe jest stosowanie wielu metod uprawy, takich jak LST lub HST. Passion Fruit czuje się komfortowo w obu przypadkach. Przycinanie czubków lub obcinanie boków jest zalecane, jeśli chcesz, aby roślina była jeszcze bardziej krzaczasta lub rozgałęziona. Nie zalecamy powyższych czynności dla odmian o dominującym fenotypie Indici, ponieważ zniszczy to jej potencjał.

Passion Fruit przynosi świetne rezultaty, także przy uprawie zewnętrznej. Odmiana ta świetne radzi sobie w nocy w niższych temperaturach. Nawet w regionach górskich, w których temperatura w nocy może znacznie spadać, Passion Fruit ma możliwość rozwoju. Możliwe są ogromne rośliny o wysokości 2,5-3,5 m, które mogą być równie rozłożyste, przy odpowiedniej glebie, składnikach odżywczych i świetle słonecznym.

Zaleca się hodowanie tej odmiany w szklarni, aby osiągnąć jej pełny potencjał. Należy, jednak wziąć pod uwagę potrzebę utrzymania wystarczającej ilości świeżego powietrza w pomieszczeniu, aby zoptymalizować końcowy rezultat. Unikaj nieruchomego, zwietrzałego powietrza, ponieważ zwiększy to ryzyko wystąpienia grzybów i pleśni w licznych, gęstych kwiatach.

Czas kwitnienia wynosi około 8-9 tygodni. W połączeniu z zalecaną fazą wegetatywną, roślina ta potrzebuje około 12-15 tygodni od zasiania do zbioru.

Genetyka: Sweet Pink Grapefruit x Orange Bud
Typ: Hybryda
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 8 tygodni
Kwitnienie Outdoor: 9tygodni
Produkcja Indoor: XL
Produkcja Outdoor: XL
Wysokość: 2-4m
THC: wysokie


Producent:Dutch Passion

Czas kwitnienia8 tygodni od kiełka
TypSativa 50% / Indica 50%
Produkcja Indoorbardzo duża
Produkcja Outdoorbardzo duża
RodzajPełnosezonówka feminizowana
PełnosezonowePełnosezonowe
Sativa 50% / Indica 50%Sativa 50% / Indica 50%
THC wysokieTHC wysokie
Duży zbiór XXLDuży zbiór xxl
Owocowy smakOwocowy smak

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Passion Fruit - DUTCH PASSION

Passion Fruit - DUTCH PASSION

Genetyka: Sweet Pink Grapefruit x Orange Bud
Typ: Hybryda
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 8 tygodni
Kwitnienie Outdoor: 9tygodni
Produkcja Indoor: XL
Produkcja Outdoor: XL
Wysokość: 2-4m
THC: wysokie