Speedy Chile (Fast Flowering) - ROYAL QUEEN SEEDS

Obniżka! Speedy Chile (Fast Flowering) - ROYAL QUEEN SEEDS Powiększ

Cena: 89,40 zł

-9,00 zł

98,40 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 5 Nasion
  • 10 Nasion
  • 25 Nasion
  • 100 Nasion

Świetny smak i relaksujący high

Speedy Chile powstał ze skrzyżowania trzeciej generacji auto-kwitnących roślin z klonami, co dało sfeminizowane konopie idealne do wysiewu na zewnątrz lub w szklarniach. Ponieważ niektórzy plantatorzy niechętnie wybierają auto-kwitnące rośliny ze względu na niską zawartość THC, nowa wersja konopi została zaprojektowana na uzyskanie kwiatostanu o wysokim potencjale.

Speedy Chile jest krzyżówką Early Skunk x Skunk oraz Chile Indica i cechuje się wyjątkowym smakiem oraz relaksującym hajem. Early SKunk jest elitarnym klonem, który zyskał reputację marihuany leczniczej o najwyższej jakości. Energetyczny Early SKunk jest idealny na ból, sen i apetyt. Hybryda Speedy Chile jest w 30% sativa oraz 70% indica, zatem wyrastają nieco większe i przyjemnie wypełniają przestrzeń podczas kwitnienia. Mieszanka ta zapewnia haj o najwyższej jakości. Czuje się, jak powoli zaczyna działać wpływ saliva, a Speedy Chile zapewnia wyższy poziom haju, który umożliwia funkcjonowanie w ciągu dnia.

Dobra odmiana na indoor i outdoor; dla nowych hodowców i ekspertów

Indica również dodaje relaksujących cech wykształconym kwiatostanom, co sprawia, że Speedy Chile jest idealny dla tych, którzy palą przez cały dzień. Feminizowane nasiona Speedy Chile szybko dojrzewają i umożliwiają zbiory co osiem tygodni. Szybko kwitnący szczep jest jednym z najszybszych na rynku, a jego genetyczny skład jest idealny dla tych plantatorów, którzy pragną zminimalizować okresy pomiędzy zbiorami. Nasze nasiona Speedy Chile stanowią doskonały wybór w przypadku upraw zarówno szklarniowych, jak i zewnętrznych, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych plantatorów. Początkujący cenią sobie niskie wymagania pielęgnacyjne Speedy Chile , doświadczeni osiągają cuda eksperymentując z nawożeniem.

Szklarniowe uprawy cechują się niskim wzrostem, zapewniając mnóstwo przestrzeni w tunelach i małych szklarniach. Feminizowane nasiona konopi są zaprojektowane na krótki okres kwitnienia i wielu plantatorów ceni sobie dużą liczbę zbiorów, które umożliwiają. Speedy Chile kończy wzrost na poziomie 50 do 100cm dając 525 gram masy z metra kwadratowego.

Plantacje zewnętrzne też przynoszą duże korzyści, gdyż Speedy Chile jest gotowy do zbioru o tydzień lub dwa wcześniej, niż inne szczepy. Dojrzałe kwiatostany można zbierać już we wrześniu, aby zdążyć przed jesiennym deszczem, co zmniejsza ryzyko pleśni. Przy dziennym, naturalnym świetle, feminizowana marihuana daje wyjątkowe zbiory, do 500 gram z krzewu. Zapewniając doskonały haj i wyjątkową moc, Speedy Chile zawiera do 16% THC, przy minimalnym CBD. Ta dostosowana mieszanka jest delikatnie relaksująca i niezwykle euforyczna.

Genetyka: Early Skunk x Skunk x Chile Indica
Typ: Indica 70%, Sativa
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 7 - 8 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Wczesny wrzesień
Produkcja Indoor: 475 - 525 gr/m2
Produkcja Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Wysokość: 60-170CM
THC: 16%


Producent:Royal Queen Seeds

Czas kwitnienia7 - 8 tygodni
TypIndica / Sativa
GenetykaSkunk
THC16%
CBDNiskie
Produkcja Indoor475 - 525 gr/m2
Produkcja Outdoor450 - 500 gr/plant
Wysokość60-170 cm
Indica / SativaIndica / Sativa
Szybkie kwitnienieSzybkie kwitnienie
Efekt relaksacyjnyEfekt relaksacyjny
Owocowy smakOwocowy smak
Genetyka skunkGenetyka skunk
DUŻA PACZKADUŻA PACZKA

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Speedy Chile (Fast Flowering) - ROYAL QUEEN SEEDS

Speedy Chile (Fast Flowering) - ROYAL QUEEN SEEDS

Genetyka: Early Skunk x Skunk x Chile Indica
Typ: Indica 70%, Sativa
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 7 - 8 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Wczesny wrzesień
Produkcja Indoor: 475 - 525 gr/m2
Produkcja Outdoor: 450 - 500 gr/plant
Wysokość: 60-170CM
THC: 16%