Amnesia - CRYSTALWEED

Cena: 37,00 zł

Amnesia - CRYSTALWEED

Odmiana: Amnesia
Jakość: Indoor

Charakteryzuje się jasnozielonym kolorem i szczególnie świeżym i owocowym aromatem, jak można się spodziewać po holenderskiej amnezji. Wierzchołki są gigantami.

Kwiat tej słynnej odmiany charakteryzuje się jasnozielonym kolorem, prawie srebrzystym, jak można się spodziewać po holenderskiej amnezji.
Jego aromat jest odświeżający, owocowy i lekko ostry, z kwiatowymi nutami i ostrymi nutami cytryny i mango. Pąki są zwarte i żywiczne i są najbardziej cenione przez miłośników odurzających i tropikalnych aromatów.

Lekkie światło konopi Amnesia jest uprawiane w pomieszczeniach zgodnie z metodą organiczną, bez nawozów chemicznych i pestycydów, aby uzyskać najwyższą możliwą jakość dla każdego pojedynczego pąka.
Pakowane z pieczęcią świeżości, aby zapewnić, że produkt będzie pachnący i zachowa wszystkie swoje naturalne aromaty.

Aby najlepiej zachować nasze kwiatostany, używamy tylko nieprzezroczystych czarnych puszek, hermetycznie zamkniętych. W ten sposób zapobiegamy infiltracji światła i powietrza, co przyspiesza proces rozkładu molekularnego, niszcząc dobroć produktu.

Ta metoda konserwacji kwiatostanów, powszechnie uznana naukowo, oferuje optymalną ochronę przed procesami starzenia spowodowanymi przez światło widzialne, umożliwiając tym samym przedłużony czas trwania i skuteczność produktów.

(THC <0,02% - CBD <20%)


Producent:CRYSTAL WEED high quality CBD

TypSativa
GenetykaHaze
CBDwysokie
SativaSativa
Efekt relaksacyjnyEfekt relaksacyjny
Genetyka hazeGenetyka haze
Czyste odmianyCzyste odmiany
Niska cenaNiska cena
Pakowane pojedyńczoPakowane pojedyńczo
MEDYCZNEMEDYCZNE

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Amnesia - CRYSTALWEED

Amnesia - CRYSTALWEED

Amnesia - CRYSTALWEED

Odmiana: Amnesia
Jakość: Indoor