Auto Mokum's Tulip - DUTCH PASSION

Nowy Auto Mokum's Tulip - DUTCH PASSION Powiększ

Cena: 221,40 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 7 Nasion
  • 100 Nasion

Czy ktoś może nie lubić słodkiego zapachu holenderskich tulipanów!? Ten słodki aromat w połączeniu z niesamowitym, gazowo-ciastkowym profilem terpenowym tworzy niepowtarzalną krzyżówkę. Wystarczy dodać prawdziwie nokautujący haj, a jest powód, dla którego nasi miłośnicy odmian automatyczne kwitnących zażądali Auto Mokum's Tulip.

Wasze życzenia są dla nas rozkazem! Zatem, przygotuj się na niezwykłą, nową, automatycznie kwitnącą odmianę w naszej kolekcji nasion konopi!

Auto Mokum's Tulip ma piękne, fioletowe odcienie na kwiatach i występuje w czterech fenotypach. W jego profilu terpenowym wyczuwa się, także naprawdę wyjątkowe nuty wanilii. Jego aromat przechyla się w stronę gazową, chociaż nie tak intensywnie, jak jego fotoperiodyczny rodzic. Oprócz bardzo dużej wydajności, gwarantuje ten sam, intensywny haj. Potrzebuje około 12 tygodni do osiągnięcia dojrzałości przy uprawie w pomieszczeniu.

Ponieważ, Auto Mokum's Tulip produkuje bardzo dużo żywicy, jest dobrym wyborem dla producentów haszyszu lub kalafonii. Pamiętaj, aby nie pozbywać się reszek rośliny, ponieważ byłoby to wielkim marnotrawstwem. Skorzystaj z okazji i zrób samodzielnie hasz lodowy. Lub spróbuj zrobić trochę kalafonii przy pomocą papieru do pieczenia, ułożonego między warstwami prostownicy do włosów (jeśli nie masz prasy do kalafonii).

Genetyka: Mokum's Tulip x Auto Colorado Cookies

Czas zbioru: 12 tygodni

Typ: Hybryda

THC: Wysokie


Producent:Nasiona Dutch Passion

Czas kwitnienia12 tygodni
TypSativa 50% / Indica 50%
Produkcja Indoor duża
Produkcja Outdoorduża
AutoKwitnące100 %
AutokwitnąceAutokwitnące
Sativa 50% / Indica 50%Sativa 50% / Indica 50%
THC wysokieTHC wysokie
Efekt stymulującyEfekt stymulujacy
Efekt relaksacyjnyEfekt relaksacyjny
DUŻA PACZKADUŻA PACZKA

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Auto Mokum's Tulip - DUTCH PASSION

Auto Mokum's Tulip - DUTCH PASSION

Genetyka: Mokum's Tulip x Auto Colorado Cookies

Czas zbioru: 12 tygodni

Typ: Hybryda

THC: Wysokie