Lista produktów producenta: Nasiona Advanced Seeds

Advanced Seeds to jeden z popularniejszych hodowców wysokojakościowej konopi z Hiszpanii. Ponadto, producent ten jest również uważany za pioniera wytwórstwa konopi automatycznie kwitnących, które są bardzo popularne wśród fanów i kolekcjonerów tych roślin. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi nasiona od Advanced Seeds, takich roślin jak: Critical, Auto Jack Herer, Early Widow i wielu innych.


Advanced Seeds – przyjazne naturze


Warto zaznaczyć, że są to przede wszystkim odmiany feminizowane i tak zwane autoflowering, które są produkowane w surowych warunkach, w izolowanych pomieszczeniach, dlatego producent nigdy nie ma wątpliwości, co do rodzaju określonej odmiany. Ponadto, do hodowli tych roślin wykorzystuje się wyłącznie naturalne metody upraw, dlatego bardzo często określa się te rośliny mianem ekologicznych. Do nawożenia używane są przyjazne środowisku nawozy oraz pestycydy. Dzięki czemu osoby sięgające po Advanced Seeds mogą mieć pewność, że korzystają z naturalnych i nasion wyprodukowanych przy użyciu technik ekologicznych.


Advanced Seeds - produkcja


Uprawa nasion Advanced Seeds odbywa się w trybie zarówno outdoor, jak i indoor. Poszczególne odmiany bardzo dobrze dojrzewają wewnątrz budynków oraz na zewnątrz, nie tracąc przy tym swoich korzystnych właściwości. Warto wspomnieć, że niektóre z nich nie potrzebują do wzrostu żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, są zatem niezwykle silnymi roślinami. 


Rodzaj plonów


Rośliny konopne od Advanced Seeds w trybie wzrostu indoor dzielą się zwykle na trzy rodzaje plonów:


•średni (350-450g/m2), 


•duży XL (450-550g/m2),


•XXL (nawet do 750g/m2).


Okres kwitnienia to mniej więcej od 5 do 10 tygodni, w zależności od odmiany. 


Nasiona Advanced Seeds zawierają prozdrowotne kannabinoidy, które pozytywnie wpływają na organizm ludzki, a także poprawiają samopoczucie. 


Zapraszamy serdecznie do składania zamówień. W przypadku pytań służymy pomocą oraz doradztwem w zakupach.