Gorilla Glue

Gorilla Glue to nasiona popularne szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Są hybrydową odmianą Indica-Sativa, działają z jednej strony relaksująco, z drugiej pobudzają do działania. Można je uprawiać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ponieważ są dosyć wytrzymałe na zmienne warunki pogodowe. Nasiona Gorilla Glue stały się bardzo popularne ze względu na swoje odprężające właściwości oraz delikatny posmak. Można w nich wyczuć nutę czekolady oraz orzeźwiającej sosny. Swoją nazwę zawdzięczają ciekawemu wyglądowi. Kwiaty są spore i dosyć obfite, pokryte dużą ilością lepiącej się żywicy. Te cechy spowodowały, że roślinę tę oraz jej nasiona zaczęto nazywać Gorilla Glue.

Sprzedajemy wysokojakościowe nasiona Gorilla Glue, pochodzące ze sprawdzonych upraw, od polecanych producentów nasion, między innymi Barney’s Farm oraz Fast Buds. Produkty te przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, które dopiero szukają odpowiednich nasion kolekcjonerskich, jak i dla wytrwałych kolekcjonerów, zajmujący się tym od jakiegoś czasu.

Gorilla Glue – odpowiednie działanie

Koneserzy głębokiego, a jednocześnie delikatnego posmaku produktów konopnych, powinni zdecydować się na zakup nasion Gorilla Glue. Połączenie genotypów Sativa oraz Indica sprawia, że nasiona te stają się wyjątkowe. Gorilla Glue warto stosować wieczorem, po ciężkim i stresującym dniu. Zapewniają chwilę odpoczynku oraz wytchnienia, pomagają się również zrelaksować.

Nasiona Gorilla Glue – co warto o nich jeszcze wiedzieć?

Odmiana nasion Gorilla Glue należy do grupy nasion feminizowanych, czyli takich, które mają zdolność produkcji bogatych pąków, pełnych odpowiednich i pożądanych substancji pozwalających się zrelaksować. Gorilla Glue jest doceniana przez prawdziwych kolekcjonerów głównie za swój obfity plon. Nasiona te powstały z połączenia odmian: GG #4, Chocolate Diesel i Ruderalis. Czas kwitnięcia rośliny i dojrzewania nasion wynosi mniej więcej 8-9 tygodni.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.