Big Bud - odmiana idealna dla początkujących

Big Bud to odmiana marihuany, która znana jest z szybkiego wzrostu. Jej niewątpliwym atutem jest także łatwość hodowli. Te dwa czynniki sprawiają, że jest ona idealna dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hodowlą.

Nasiona marihuany Big Bud - gwarancja obfitych plonów

Nasiona Big Bud cechuje wysoka plenność. W ciągu zaledwie 6-7 tygodni, potrafi osiągnąć wysokość do 120 cm. Wystarczą ok. 2 miesiące, aby roślina wyprodukowała 500 g pąków / m². Mimo sporych rozmiarów, nie wymaga ona dużego zaangażowania ze strony hodowcy. Można zatem cieszyć się obfitością wysokiej jakości plonów, bez konieczności poświęcania długiego czasu na pielęgnację. Odmiana ta jest także odporna na trudne warunki klimatyczne. Nadaje się zatem do hodowli nie tylko w pomieszczeniu, ale również na zewnątrz.

Big Bud - mieszanka doskonałych odmian marihuany

Nasiona marihuany Big Bud to połączenie odmian Sativa oraz Indica. Wysoka, mięsista łodyga, wypuszcza gęste i grube pąki. Warto zadbać o delikatne wiązanie gałęzi, aby zapewnić przepływ powietrza między pąkami. Unikniemy dzięki temu pojawienia się szkodliwej pleśni oraz owadów.

Roślina wydziela niezwykle przyjemny, słodkawy aromat. Otrzymujemy owocowo-kwiatowy zapach z sosnowymi i ziemistymi nutami. Podczas palenia uzyskamy także podobne wrażenia smakowe. Wystarczy zadbać o właściwe, regularne karmienie rośliny, aby odwdzięczyła się nam obfitością kojących smaków i aromatów.

Nasiona marihuany Big Bud dla lepszego samopoczucia

Dzięki dominacji genów Indica, odmiana Big Bud jest idealna dla osób, które pragną uciec od codziennych stresów. Mieszanka ta gwarantuje maksymalne rozluźnienie. Działa również łagodząco na bóle mięśni i stawów. Wprowadza ona w stan głębokiego odprężenia, oscylującego na granicy letargu. Dlatego jest zalecana osobom, które cierpią na bezsenność i często są narażone na nerwowe sytuacje. Big Bud pomaga osiągnąć stan absolutnego relaksu. Wpływa kojąco zarówno na ciało, jak i umysł.

  • 116,85 zł
    Genetyka: Big Bud AutoTyp: Sativa 30%/Indica 70%Rodzaj: Autokwitnąca feminizowanaKwitnienie Indoor: 8-9  tygodniKwitnienie Outdoor: 8-9 tygodniProdukcja Indoor: 400 – 500 gr/m2Produkcja Outdoor: 50...