Lista produktów producenta: Nasiona Spanish Seeds

Na polskim rynku jest wielu znanych i dominujących producentów nasion marihuany, do których ma szansę dołączyć Spanish Seeds. Jest to bank nasion, który wciąż się rozwija i aktualnie należy do 5 największych producentów na świecie. Niektórzy Polacy już się przekonali do jego bogatej oferty, która zaskakuje różnorodnością, a także możliwością wyboru wielkości opakowań. Nasiona marihuany Spanish Seeds są dostępne zarówno w saszetkach mieszczących 50 sztuk, jak również opakowaniach po 500, a nawet 1000 nasion. Dzięki temu możesz najpierw przetestować konkretną odmianę, aby potem poszerzyć swoją hodowlę. 


Co oferuje Spanish Seeds? 


Spanish Seeds jest firmą, która w sposób wyjątkowy traktuje swoich klientów, nieustannie proponując nowe odmiany. Obecnie w jej ofercie znajdziemy ok. 150 odmian nasion, wśród których są również te feminizowane i automatyczne. Klienci doceniają markę również za ogromną precyzję w selekcji nasion. W asortymencie firmy znajdziemy też unikalne skrzyżowane ze sobą gatunki, które mogą zaskoczyć nawet już doświadczonego hodowcę. Nie brakuje jednak klasycznych odmian, jak nasiona marihuany Spanish Seeds Auto Critical czy Northern Lights oraz Skunk. Firma jest otwarta na nowości, eksperymenty i niespotykane dotąd gatunki na rynku. Jeżeli preferujesz bardziej egzotyczne odmiany, to polecamy spróbować Hindu Kush x Critical i Black Domina x Ak, to zupełnie nowe, świeże spojrzenie na nasiona. 


Spanish Seeds stale się rozwija, więc najprawdopodobniej już wkrótce zaskoczy nas nowymi nasionami. Wszystkie gwarantują dobre plony i stabilne rośliny. Są odmiany o silniejszym i łagodniejszym aromacie, szybszym i wolniejszym wzroście, a także osiągające większe rozmiary. Spanish Seeds ma ofertę dostosowaną do oczekiwań zarówno początkujących, jak też już doświadczonych hodowców.