Lista produktów producenta: Nasiona Sweet Seeds

Sweet Seeds jest hiszpańskim producentem nasion konopi, który działa na rynku od 2005 roku. Oferowane nasiona dorastają w klimacie słonecznej Walencji – regionu niezwykle przyjaznego outdoorowej uprawie konopi. Jakość nasion Sweet Seeds dostępnych w ofercie sklepu Hiszpańskie Nasiona potwierdzona została nagrodami zdobytymi w prestiżowych konkursach. Jednym z nich jest organizowany w Argentynie Copa Córdoba Verano (1 miejsce, kat. outdoor dla odmiany Jack 47®), innym trzecia edycja organizowanego na Minorce Biomenorcannabis, w której zwyciężczynią w kategorii outdoor została odmiana Sweet Cheese®.


Producent Sweet Seeds oferuje nasiona roślin, powstałych ze skrzyżowania odmian sativa i indica – czyli nasion wywodzących się z dwóch głównych rodzin konopi indyjskich. Rośliny indica wywodzą się z górzystych, chłodniejszych terenów. Są nieco niższe, mają szersze liście oraz bardziej zaokrąglone topy. Z kolei rośliny sativa są wyższe, mają podłużne topy i wąskie liście. Istnieje obiegowa teoria, że odmiana indica wykazuje się bardziej odprężającym działaniem, natomiast sativa ma działanie energetyzujące. Procentowy udział rodzin Sativa i Indica w danej odmianie podano w opisie każdego nasionka.


Feminizowane nasiona konopii


Nasiona sprzedawane w sklepie Hiszpańskie Nasiona są feminizowane – oznacza to, że wyrosną z nich kwiaty żeńskie. To właśnie żeńskie rośliny są pożądane przez growerów – topy ich kwiatów zawierają THC i CBS, czyli kannabinoidy, dla których uprawia się konopie indyjskie.


Czy nasiona konopi indyjskiej są legalne w Polsce?


W zgodzie z polskim prawem nasiona konopi nie są w Polsce zabronione ze względu na to, że nie zawierają THC. Można je legalnie nabywać – nie powinno się ich jednak sadzić, ze względu na to, że uprawa i posiadanie konopi indyjskich jest w Polsce nielegalna.


Dyskretna wysyłka i anonimowy zakup


Osoby ceniące sobie dyskrecję z pewnością ucieszy możliwość zakupu z wysyłką na paczkomat. Sklep Hiszpańskie Nasiona przyjmuje również płatności w Bitcoinach, dzięki czemu nabywca pozostaje anonimowy.