Northern Light Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Cena: 1 350,00 zł

Idealne nasiona do uprawy indoor - Northern Light Auto

Szybko stała się podstawą upraw indoor. W ciągu ostatnich lat nastąpiło wiele zmian w technice uprawy. Nasza Northern Light automatycznie kwitnąca jest idealną mieszanką nowego i starego.

Teraz odmiana jest zarówno automatycznie kwitnąca, jak i feminizowana. Northern Light Auto jest idealna do uprawy indoor, ale może być też uprawiana outdoor, w ciepłych klimatach. Prawie natychmiast roślina zaczyna rosnąć i produkować kwiaty, a do zbiorów jest gotowa już po 9 - 10 tygodniach od wysiania.

Northern Light automatycznie kwitnąca daje duże zbiory, jest prawdopodobnie najlepiej produkującą odmianą automatycznie kwitnącą. Wyrasta na około 90-120 cm i jest dość szeroka jak na odmianę automatycznie kwitnącą, ale zwraca się to potem w zbiorach. Outdoor w Hiszpanii niektóre rośliny produkują do 200 g plonów. Indoor średnia wynosi około 90 g w dobrych warunkach uprawy.

Tak jak odmiana klasyczna Northern Lights, również nasza Northern Lights automatycznie kwitnąca ma słodki smak i niezły efekt fizyczny. Jest to ta sama odmiana, co tradycyjna, tylko z automatycznie kwitnącym ulepszeniem. Sprawia to, że jest ona idealna do celów leczniczych.

Pochodzenia genetyczne: Northern Light x Ruderalis

THC: 14%+-
CBD: Low
Plony Indoor: 500-550gr m2
Plony Outdoor: 170-220 grams per plant dried
Wysokość Indoor: 80 - 120 cm
Wysokość Outdoor: 130 - 160 cm
Okres kwitnienia: 5-7 weeks
Miesiąc zbiorów:9-10 tygodni od sadzonki
Typ: Indica: 80% Ruderalis: 20%
Działanie:Mózgowy i podnoszący na duchu


Producent:Royal Queen Seeds

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Northern Light Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Northern Light Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Northern Lights jest jedną z najbardziej znanych odmian marihuany na świeice. Złożona przede wszystkim z Indica została wyhodowana w latach 70-tych, w USA z genetyki afgańskiej. W latach 80-tych roślina trafiła do Holandii. A potem w nasze ręce