Desfran - DUTCH PASSION

Desfran - DUTCH PASSION Powiększ

Cena: 120,00 zł

Desfrán jest legendarną odmianą z Południowej Ameryki i zwycięzcą niezliczonych nagród w wielu konkursach konopi. Desfrán jest wynikiem krzyżówki Destroyer z Destroyer, oryginalnie była trzykrotną krzyżówką meksykańskiej Oaxaca, Colombian Punto Rojo i Meao Thai i dotarła do Dutch Passion dzięki Alberto z Argentyny. Alberto jest dyplomowanym hodowcą, koneserem konopi i właścicielem Magazynu Haze. Naszym pierwszym wspólnym projektem było wprowadzenie Desfrán na europejski rynek.

W okresie wegetacji Desfrán potrzebuje mało odżywek. Rośnie dobrze w ziemi, zwłaszcza, gdy ma dużo miejsca na korzenie, ale rośnie też bardzo dobrze w innych metodach uprawy. Desfrán jest 100% Sativą, wyrasta więc na wysoką i rozłożysta roślinę, zajmującą w mgnieniu oka całą przestrzeń hodowlaną. W okresie wegetacji, pień może wydawać intensywny owocowy aromat, po jego potarciu.

Podczas kwitnienia, zwęża się i potraja wysokość. Desfrán jest bardzo żywiczną odmianą, nadającą się do metod uprawy SOG i SCROG i przeważnie kwitnienie zajmuje 9-10 tygodni. Desfrán ma owocowy zapach gruszki i zielonego jabłka, smak przypomina gruszkowy cukierek z nutami winogron oraz melona.

Desfrán produkuje gęste i kompaktowe kwiaty, charakterystyczne dla Sativy. Po wysuszeniu, kwiaty wyglądają jak pokryte glazurą szyszki.

Wczesne zbiory mogą spowodować bardzo mózgowy i psychodeliczny haj, jeśli natomiast zbierzecie Desfrán późno, uzyskacie słodkiego zabójcę. Desfrán jest jedną z najlepszych odmian, jakie Alberto kiedykolwiek widział, mamy nadzieję, że też tak pomyślicie.

Genetyka: Destroyer x Destroyer
Typ: Sativa
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 9 tygodni
Kwitnienie Outdoor: 9tygodni
Produkcja Indoor: XL
Produkcja Outdoor: XL
THC: wysokie


Producent:Dutch Passion

Czas kwitnienia9 tygodni od kiełka
TypSativa
Produkcja Indoorbardzo wysoka
Produkcja Outdoorbardzo wysoka
RodzajPełnosezonówka feminizowana
PełnosezonowePełnosezonowe
SativaSativa
Duży zbiór XXLDuży zbiór xxl
Efekt stymulującyEfekt stymulujacy

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Desfran - DUTCH PASSION

Desfran - DUTCH PASSION

Genetyka: Destroyer x Destroyer
Typ: Sativa
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 9 tygodni
Kwitnienie Outdoor: 9tygodni
Produkcja Indoor: XL
Produkcja Outdoor: XL
THC: wysokie