Nasiona marihuany Forbidden Runtz Auto - FASTBUDS

Forbidden Runtz Auto - FASTBUDS Powiększ

Cena: 174,66 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 5 Nasion
  • 10 Nasion
  • 25 Nasion
  • 50 Nasion
  • 100 Nasion
  • 500 nasion
  • 1000 Nasion

Hybryda z dominacją Indica, która może osiągnąć nawet 130 cm, umiejętnie wyselekcjonowana i wyhodowana, aby zaoferować hodowcom na każdym poziomie cechy najwyższej jakości, które sprawiły, że jej rodzice są tak popularni w Kalifornii; Ta wysokowydajna roślina może wyprodukować do 550 gr/m2 w niecałe 65 dni, co czyni ją idealną dla tych, którzy szukają wysokiej jakości pąków w stosunkowo krótkim czasie. Możesz spodziewać się rozkosznej i zachwycającej mieszanki aromatów, która dzięki imponującemu 26% THC skutkuje mózgowym hajem, który uderza między oczy i powoli zamienia się w silne odprężenie cielesne. 

Pąki rosną gęstsze niż większość hybryd z dominacją Indica, mają szpiczasty wygląd, prawie w kształcie włóczni i nabrzmiałe kielichy z kilkoma cienkimi jasnopomarańczowymi włoskami rozmieszczonymi wokół nich i grubą warstwą resiny na wszystkich pąkach, która nadaje im białawo - zielony kolor. Zobaczysz dużo cukru i stos trychomów na liściach, które dają wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać jeszcze przed zbiorem. Ta odmiana uderza mocno i jest odpowiednia dla nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Forbidden Runtz Auto zapewnia ogólnie zrównoważony efekt; Spodziewaj się nieco silniejszego, cielesnego haju, który na początku nie pozostawi cię na kanapie, pozwalając ci się śmiać i cieszyć dziedzictwem Sativy, zanim rozpłyniesz się na najbliższej kanapie, eliminując cały fizyczny ból i zmartwienia. Wspaniały efekt, jeśli szukasz pełnego efektu odpowiedniego do wyjścia z przyjaciółmi lub do wykonania obowiązków i oglądania ulubionego filmu lub serialu na kanapie pod koniec dnia. 

Możesz się spodziewać głównej łodygi, która może osiągnąć średnio 130 cm, otoczonej długimi i grubymi gałęziami bocznymi, które mogą osiągnąć prawie taką samą wielkość jak główna łodyga. Prawdziwie krzaczasty wygląd, który nie boi się pokazać swojego hybrydowego wigoru. Odmiana ta wypuszcza duże liście wachlarzowe z kilkoma cienkimi palcami z każdego międzywęźla, gdzie widać rozwijające się pąki w wielkości piłeczki golfowej, zakończone głównym pąkiem w kształcie obelisku na szczycie. Niezwykły plon, który nagrodzi Cię wysokiej jakości pąkami do 550 gr/m2, idealny wybór dla ekstraktorów poszukujących pierwszorzędnego producenta żywicy. 

Zdecydowanie polecamy użycie siatki typu scrog lub bambusowych kołków, aby zapewnić wsparcie dla gałęzi ze względu na gęste pąki, które mogą być zbyt ciężkie, aby gałęzie mogły wytrzymać. Ze względu na krzaczaste liście sugerujemy wykonywanie technik LST, takich jak wiązanie gałęzi lub lekkie defoliowanie liści, jeśli jesteś wystarczająco doświadczony, w ten sposób pozwolisz światłu dotrzeć głębiej i zapewnisz lepszy przepływ powietrza między pąkami, zwiększając w ten sposób plony, i zapobiegniesz pleśni i robakom. Pamiętaj, aby dokładnie spłukać korzenie na tydzień przed zbiorem, aby upewnić się, że podczas procesu peklowania wydobędzie się prawdziwy smak i aromat. 

Podczas wdechu ta odmiana oferuje ten znany smak zakazanego owocu z niezwykłą mieszanką owocowego i słodkiego smaku oraz odrobiną ziemistego terpena, co daje kremowy i przyjemnie gładki dym, który zmienia się w wyraźny, prawie cukierkowy smak z cytrusowym podtekstem, który pozostawi Ci w ustach pyszny posmak. Idealny wybór dla palaczy, którzy lubią odmiany, które sprawią, że będziesz zgadywać smak przy każdym buchu.

Genetyka: Forbidden Runtz Auto
Typ: Sativa 35%/Indica 65%
Rodzaj: Autokwitnąca feminizowana
Kwitnienie Indoor: 9- tygodni
Kwitnienie Outdoor: 9 tygodni
Produkcja Indoor: 450 – 550 gr/m2
Produkcja Outdoor: 50 – 150 gr/plant
Wysokość: 90 – 130 cm
THC: do 26%
CBD: < 1%


Producent: Nasiona FASTBUDS

Czas kwitnienia 9 tygodni od kiełka
Typ Indica / Sativa
THC 26%
Produkcja Indoor 400 - 550 g/m2
Produkcja Outdoor 30 - 150 g/rośline
Wysokość 90 – 130 cm
AutoKwitnące 100 %
Rodzaj Feminizowany
Autokwitnące Autokwitnące
Indica / Sativa Indica / Sativa
THC wysokie THC wysokie
Outdoor polska Outdoor polska
Duży zbiór XXL Duży zbiór xxl
Szybkie kwitnienie Szybkie kwitnienie
Efekt relaksacyjny Efekt relaksacyjny
DUŻA PACZKA DUŻA PACZKA

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review