Nasiona marihuany Russian Auto - FASTBUDS

Russian Auto - FASTBUDS Powiększ

Cena: 116,85 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 5 Nasion
  • 10 Nasion
  • 25 Nasion
  • 50 Nasion
  • 100 Nasion
  • 500 nasion
  • 1000 Nasion

Mieszanka z dominacją indica, bardzo łatwa w uprawie, o krótkiej wysokości i dużych plonach. Original Auto Russian jest wspaniała dla hodowców poszukujących szybko kwitnącej, odpornej hybrydy o wspaniałych słodkich, słodkich, owocowych i skunky aromatach.

Doskonała odmiana do uprawy na tarasie lub balkonie, ze względu na swój skryty wygląd i szybki zwrot w czasie od nasion do zbiorów. Jej efekty są bardziej mentalne niż fizyczne, ponieważ wyraża pełne spektrum dziedzictwa indica i sativa. Doskonała odmiana dla tych, którzy chcą uprawiać wiele roślin na świeżym powietrzu w miesiącach letnich do zimowych, wymagających najwyższej klasy genetyki.

Oryginalny Auto Russian ma niezwykły profil żywiczny z odcieniami ciemnej i limonkowej zieleni pąków. kwiaty są duże z wyglądu, co oznacza, że mają wspaniały wygląd idealny dla hodowców komercyjnych..

Silna odmiana które rozluźniaja cię w fizycznie. Dobrze zbalansowany efekt, który nie jest zbyt ciężki, pomimo dominacji indica, co czyni ją genialnym wyborem dla tych, którzy lubią mieszankę indica i sativa. Dobrze nadaje się do skupienia, czujności i pobudzania kreatywności przy jednoczesnym zachowaniu wyluzowanego uczucia spokoju.

Oryginalny Auto Russian pozostanie niski na początku i będzie rozciągać się do kompaktowego 60-80 cm. Jedna z naszych krótszych roślin, dzięki czemu nadaje się dla hodowców z ograniczoną przestrzenią. Jej struktura liści będzie gruba i krótka, z bardzo małym odstępem między wewnętrznymi rozstawami. Kwiaty będą rosły grubo i szybko i pomimo jej żywotności wynoszącej tylko 8 tygodni, ta szybko rosnąca roślina automatycznie kwitnąca da plony na poziomie 400-500gr/m2. Ta pani nie zajmuje dużo miejsca i rośnie z bardzo jednolitą strukturą. 

Sadzenie jak największej ilości nasion na metr kwadratowy jest najlepszym sposobem na zwiększenie plonów. Bardzo dobrze sprawdza się na zewnątrz i ma imponująco wysoką odporność na choroby roślin. Łatwo jest zakamuflować tę samokwitnącą odmianę, co czyni ją idealną skrytą odmianą, gotową do uprawy w każdym ogrodzie. Będzie rosła w ciasnych odstępach między roślinami i wyrośnie z niej jedna główna cola, której towarzyszą krótsze boczne gałęzie. Wiązanie roślin przy użyciu technik niskiego stresu zwiększy również liczbę miejsc kwitnienia i szerokość górnej części. Zalecamy robić to w fazie wzrostu.

Bardzo wyjątkowy smak, który jest jak słodka wiśniowa tarta, z jagodowym, ziemistym i cukierkowym wydźwiękiem. Oryginalny Auto Rosjanin pysznym połączeniem owocowym, pikantnym z wiśniową nutą.

Genetyka: White Russian Autoflowering
Typ: Sativa 30%/Indica 70%
Rodzaj: Autokwitnąca feminizowana
Kwitnienie Indoor: 8 tygodni
Kwitnienie Outdoor: 8 tygodni
Produkcja Indoor: 400 – 500 gr/m2
Produkcja Outdoor: 50 – 130 gr/plant
Wysokość: 60 – 80 cm
THC: do 20%
CBD: < 1%


Producent: Nasiona FASTBUDS

Czas kwitnienia 8 tygodni od kiełka
Typ Indica / Sativa
Genetyka White
THC 20 %
Produkcja Indoor 400 - 500 g/m2
Produkcja Outdoor 50 – 130 gr/plant
Wysokość 60 – 80 cm
AutoKwitnące 100 %
Rodzaj Feminizowany
Autokwitnące Autokwitnące
Indica / Sativa Indica / Sativa
Niska wysokość Niska wysokość
Outdoor polska Outdoor polska
Duży zbiór XXL Duży zbiór xxl
Dla początkujących Dla początkujących
Szybkie kwitnienie Szybkie kwitnienie
Efekt relaksacyjny Efekt relaksacyjny
Genetyka white Genetyka white
DUŻA PACZKA DUŻA PACZKA

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review