Nasiona marihuany Smoothie Auto - FASTBUDS

Smoothie Auto Powiększ

Cena: 174,66 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 5 Nasion
  • 10 Nasion
  • 25 Nasion
  • 50 Nasion
  • 100 Nasion
  • 500 nasion
  • 1000 Nasion

Smoothie Auto jest rezultatem skrzyżowania Somango i Blueberry i naprawdę wydobywa to, co najlepsze z tych obu światów; dobrze uformowana roślina idealna dla wszystkich typów hodowców. Osiągając do 23% THC, zapewnia chichotliwą euforię. Nie zapominając o jej wyjątkowo owocowych smakach, które czynią ją idealnym wyborem do ekstrakcji.

Owocowe, lepkie, żywiczne pąki, zarówno silne, jak i smaczne. Twarde niczym kamienie topy, które rozpadną się przy dotknięciu.

Zrównoważone, ale mocne. Ten szczep łączy euforyczny haj w głowie z relaksującymi efektami cielesnymi. Wspaniała odmiana na palenie w słoneczny dzień, weekendową wycieczkę lub odprężające popołudnie z przyjaciółmi.

Roślina o solidnej strukturze, która wypuści duży główny pęd, któremu towarzyszyć będą niższe gałęzie boczne, przypominające nieco Indicę, ale wciąż z dobrym średnim odstępem międzywęzłowym. W późniejszych tygodniach wzrostu można się spodziewać, że na liściach pojawią się fioletowe odcienie.

Ta odmiana może być interesującym wyborem dla bardziej doświadczonych hodowców, którzy chcą spróbować LST lub SOG. Niemniej nowi hodowcy nie mają powodów do obaw – jest ona łatwa w uprawie i zgrabnie się zmieści w małym pomieszczeniu lub nawet szafie, doskonała dla bardziej skrytych hodowców. Zalecany jest filtr węglowy, ponieważ po rozpoczęciu okresu kwitnienia może zacząć pachnieć nieco mocniej. Hodowcy powinni rozpocząć nawożenie co najmniej 10 dni przed końcem cyklu.

Ta odmiana jest idealną równowagą kremowych, słodkich i gładkich doznań. Smaki jagodowe z nutą wanilii sprawiają, że dym staje się kremowy, ale z aromatami kwaskowatości. Wyraźny słodki smak rozbroi Twoje kubki smakowe, a dym będzie gładki, bez szorstkości na gardle.

Genetyka: Somango x Blueberry
Typ: Sativa 35%/Indica 65%
Rodzaj: Autokwitnąca feminizowana
Kwitnienie Indoor: 10 tygodni
Kwitnienie Outdoor: 10 tygodni
Produkcja Indoor: 400 – 550 gr/m2
Produkcja Outdoor: 50 – 250g/roślinę 
Wysokość: 80 – 110 cm
THC: do 24%
CBD: <1%


Producent: Nasiona FASTBUDS

Czas kwitnienia 10 tygodni od kiełka
Typ Indica / Sativa
Genetyka Blue
THC 24 %
Produkcja Indoor 400 - 550 g/m2
Produkcja Outdoor 40 - 250 g/rośline
Wysokość 80 - 110 cm
AutoKwitnące 100 %
Rodzaj Feminizowany
Autokwitnące Autokwitnące
Indica / Sativa Indica / Sativa
THC wysokie THC wysokie
Szybkie kwitnienie Szybkie kwitnienie
Efekt relaksacyjny Efekt relaksacyjny
Owocowy smak Owocowy smak
Genetyka blue Genetyka blue
DUŻA PACZKA DUŻA PACZKA

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review