Nasiona marihuany Gelato - BARNEY'S FARM

Gelato - BARNEY'S FARM Powiększ

Cena: 140,40 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 5 Nasion
  • 10 Nasion

Dzięki profilowi genetycznemu, który łączy kuszące Blue Sunset Sherbet i Thin Mint Girl Scout Cookies, Gelato strain jest największą pokusą. Jego terpeny to szwedzki stół kuszących smaków i aromatów, które sprawią, że Twoje serce zacznie bić szybciej, a zmysły ożyją. Rozkoszuj się jego owocową słodyczą i ziemistymi nutami i pozwól falom czystej przyjemności obmyć Cię.

Moc Gelato jest niezrównana, z procentem THC na poziomie 25-27%, który zapewnia niezapomniany haj, który uspokoiłby słonia. Jej genetyka z przewagą Indica zapewnia relaksujące i euforyczne doznania, które sprawią, że będziesz całkowicie oczarowany i zagubiony w tej chwili. Ale nasza odmiana Gelato to nie tylko przyjemność; jest to również bardzo pożądana odmiana, która zapewnia imponujące plony do 2-2,5 kg na zewnątrz i 650 g/m2 w pomieszczeniach.

Jego majestatyczny wzrost, z wysokością w pomieszczeniu 1,0 m-1,20 m i wysokością zewnętrzną 1,5 m-2,0 m, czyni go prawdziwą siłą natury, która budzi szacunek i podziw. Z okresem kwitnienia wynoszącym zaledwie 65-70 dni w pomieszczeniu, kończącym się na początku października na zewnątrz, ta odmiana to ograniczona czasowo oferta, której nie chcesz przegapić. Niech Gelato zabierze Cię w podróż czystej rozkoszy i odkryj świat zmysłowych przyjemności, które pozostawią Cię nie do końca usatysfakcjonowanym.

Genetyka: Blue Sunset Sherbert Strain x Thin Mint Girl

Typ: Indica 60% Sativa 40%

Rodzaj: Feminizowane

Kwitnienie Indoor:  65 - 70 dni

Outdoor: Październik

Produkcja Indoor: 650 gr/m²

Plon z Zewnątrz: 1.5kg na roślinę

Wysokość w pomieszczeniu: 100-120cm
Wysokość na zewnątrz: 200-250cm


Producent: Nasiona Barneys Farm

Czas kwitnienia 65-70 dni
Typ Indica / Sativa
THC 25 %
Produkcja Indoor 650 gr/m²
Wysokość 100-250cm
Rodzaj Pełnosezonówka feminizowana
Pełnosezonowe Pełnosezonowe
Indica / Sativa Indica / Sativa
THC wysokie THC wysokie
Efekt relaksacyjny Efekt relaksacyjny
Pakowane pojedyńczo Pakowane pojedyńczo

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review