Nasiona marihuany Shining Silver Haze - ROYAL QUEEN SEEDS

Shining Silver Haze - ROYAL QUEEN SEEDS Powiększ

Cena: 105,17 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 5 Nasion
  • 10 Nasion
  • 25 Nasion
  • 100 Nasion

Od momentu, kiedy dwóch braci zaczęło hodować sativy z całego świata w latach 70-tych, palacze marihuany byli im prawdziwie wdzięczni za istnienie odmiany o nazwie Haze. Początkowo, była to kulminacja całych lat hodowania tysięcy nasion z Kolumbii, Meksyku, Tajlandii i południowych Indii. W końcu geny Haze dotarły do Holandii, gdzie zostały poddane kolejnym krzyżowaniom, aby w końcu stworzyć szczytowe osiągnięcie nowoczesnych odmiany sativa.

Po dotarciu do Holandii, wraz z klasycznymi już odmianami Skunk, para hodowców zabrała się do pracy celem stworzenia super hybrydy, która łączyłaby słodki smak i haj Haza z krótkim czasem kwitnienia indici. Poprzez połączenie genów Haze, Skunk i Northern Genetics jeden z hodowców stworzył jeden z pierwszych klasyków odmian Haze - Super Silver Haze.

Od tego czasu, te wczesne geny rozprzestrzeniły się i było krzyżowane dalej. Royal Queen Seeds z dumą prezentuje wszystkim koneserom sativy swoją własną wersję - Shining Silver Haze. Wyrastająca do 100cm wysokości indoor - bardzo niewiele, jak na Haza - nasza hybryda osiągnie do 200cm wysokości w uprawie outdoor. Ta roślina potrzebuje dużo światła, aby w pełni się rozwinąć i osiągnąć swój pełny potencjał.

Feminizowana Shining Silver Haze da zbiory rzędu 600-650g na roślinę outdoor i do 650g/m² pod lampą 600W. Kwitnienie zajmuje od 9 do 11 tygodni, więc całkiem nieźle jak na Haza. Jest bardzo niewiele odmian Haze, które mogą osiągnąć charakterystyczny, słodki smak i mocny haj w mniej, niż 10 tygodni, ale Shining Silver Haze nie jest zwyczajnym Hazem.

W paleniu Shining Silver Haze jest po prostu fantastyczny. Palacze pokochają natychmiastowy haj umysłowy, który poczują z każdym buchem z jointa lub bonga. Efekt Haze uderzy Ci prosto i wprawi Cie w prawdziwie hazowom kontemplację. W smaku dym jest zadowalający, a Twoje kubki smakowe nie będą się mogły doczekać jego super słodkiego smaku.

Genetyka:  Haze x (Skunk x Northern Light)
Typ: Sativa 75%, Indica 25%
Rodzaj: Pełnosezonówka feminizowana
Kwitnienie Indoor: 9-11 tygodni
Kwitnienie Outdoor: Wrzesień
Produkcja Indoor: 600 - 650 gr/m2
Produkcja Outdoor:  600-650g/roślina
Wysokość: 80-220cm
THC: 21% CBD: Medium


Producent: Nasiona Royal Queen Seeds

Czas kwitnienia 9-11 tygodni
Typ Sativa / Indica
Genetyka Haze
THC 21 %
CBD Średnie
Produkcja Indoor 500 - 600 g/m2
Produkcja Outdoor 500 - 750 g/rośline
Wysokość 80-220 cm
Rodzaj Pełnosezonówka feminizowana
Pełnosezonowe Pełnosezonowe
Sativa / Indica Sativa / Indica
Nagradzana odmiana Nagradzana odmiana
THC wysokie THC wysokie
Efekt stymulujący Efekt stymulujacy
Genetyka haze Genetyka haze
Genetyka skunk Genetyka skunk
DUŻA PACZKA DUŻA PACZKA

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review