Nasiona marihuany Skywalker Haze ® - DUTCH PASSION

Skywalker Haze Powiększ

Cena: 100,86 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 5 Nasion
  • 10 Nasion
  • 100 Nasion

Odmiana Skywalker od Dutch Passion stała się niezwykle popularna tuż po wprowadzeniu jej pod koniec lat 90-tych. Oryginalnie, odmiana ta powstała ze skrzyżowania dwóch klasyków Dutch Passion: Blueberry z Mazar. Przewaga Indiki wraz z mocnym wzorem wzrostu oraz wyraźnie owocowymi nutami, w połączeniu z niesamowitą paletą kolorów, sprawiła, że odmiana ta stała się produktem, polecanym zarówno hodowcom domowym, jak i komercyjnym.

Zespół hodowców Dutch Passion przygotował nową, starannie wyselekcjonowaną krzyżówkę klasyków Blueberry i Mazar. Rezultat został ponownie skrzyżowany z bardzo potężnym i bardzo żywicznym, elitarnym klonem oszałamiająco silnej Amnesii z podziemnych upraw Amsterdamu. Nasz klejnot nazwaliśmy Amsterdam Amnesia.

Rezultatem tego skrzyżowania (Blueberry x Mazar) z Amsterdam Amnesia jest Skywalker Haze, silnie uderzająca hybryda z dominacją sativy, której smak opiera się o cytrusowy biegun spektrum, a jednocześnie zawiera w sobie wyraźnie wyczuwalny, legendarny aromat Mazar/Blueberry oraz i owocowy posmak.

Skywalker Haze to roślina o średnim stopniu rozgałęziania, potrzebująca około 9-10 tygodni do osiągnięcia pełnej dojrzałości. Łatwa w uprawie, z doskonałym stosunkiem liści do pąków, gwarantując wysokiej jakości zbiory, zarówno hodowcom domowym, jak i komercyjnym na całym świecie.

Genetyka: Original Skywalker x Amsterdam Amnesia

Czas kwitnienia: 9 tygodni

Czas zbioru: Listopad

Typ: dominująca Sativa

Produkcja: 450-650 g/m2


Producent: Nasiona Dutch Passion

Czas kwitnienia 9 tygodni
Typ Sativa / Indica
THC wysokie
Produkcja Indoor duża
Produkcja Outdoor duża
Rodzaj Pełnosezonówka feminizowana
Pełnosezonowe Pełnosezonowe
Sativa / Indica Sativa / Indica
Efekt stymulujący Efekt stymulujacy
DUŻA PACZKA DUŻA PACZKA

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review