Chcesz zacząć z grubej rury lub wejść na zupełnie inny poziom umiejętności? Nasiona marihuany XXL mogą zapewnić Ci tak ciekawe doznania z uprawy, których do tej pory nie znałeś. Są to wyselekcjonowane odmiany, które bez problemu potrafią dojść do imponującego poziomu, co przełoży się na satysfakcję z rezultatów. 

Nie marnuj czasu na małe roślinki i przekonaj się, że prawdziwa potęga drzemie w nasionach XXL. W ofercie HiszpanskieNasiona.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. 

Jak uprawiać rośliny XXL?

Standardowym przeznaczeniem dla roślin, które mogą pochwalić się rozmiarem XXL, jest outdoor. Na zewnątrz nie musimy przejmować się przestrzenią, czy wystarczającą ilością światła, wilgoci i wentylacji. Jeśli jednak dysponujesz growroomem przystosowanym do uprawy lub growboxem imponujących rozmiarów, możesz spróbować upraw odmian XXL indoor. Zachowaj jednak rozsądek i pamiętaj, że niektóre nasiona marihuany XXL są w stanie przekroczyć granicę 2 metrów wysokości!

Plon XXL – to znaczy ile?

Gdy dla jednej osoby plon 150 gram suszu będzie zadowalający, dla drugiej 300 gram będzie oznaczało stosunkowo kiepski wynik. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Przyjmujemy jednak, że nasiona marihuany plon XXL osiągają wtedy, gdy są w stanie przekroczyć ok. 500-600 g/m2 – niezależnie, czy będzie do uprawa outdoor, czy indoor.

UWAGA! Przypominamy, że dystrybucja nasion i posiadanie ich są w Polsce legalne. Opisy znajdujące się pod nasionami nie służą celom propagandowym ani zachęcającym do uprawy marihuany, która jest zabroniona i podlega karze pozbawienia wolności. Są to informacje przekazywane w celach informacyjnych i edukacyjnych, by kolekcjonerzy inwestujący w nasiona marihuany plon XXL byli świadomi produktów, którymi dysponują oni w swych zbiorach.