Odmiany o genetyce OG Kush – silny efekt i niebanalny smak 

Odmiana OG Kush zaliczana jest do najpopularniejszych szczepów świata konopi. Wśród miłośników marihuany kojarzona jest przede wszystkim z charakterystycznego smaku i wyrazistego efektu psychicznego. Szczepy o genetyce OG Kush cenione są także za wysoki poziom THC, który może wynosić nawet ponad 20%.

Genetyka OG Kush to działanie energetyzujące i terapeutyczne

Różnorodność szczepów o genetyce OG Kush sprawia, że z powodzeniem odpowiadają one na potrzeby wielu sympatyków konopi. Znajdziesz wśród ich zarówno odmiany, które poleca się na imprezy i towarzyskie spotkania, jak i szczepy o doskonałym działaniu terapeutycznym. To, co nie ulega wątpliwości to fakt, że OG Kush znakomicie poradzi sobie z bólem i złym nastrojem. Liczne zalety szczepów tego typu sprawiły, że są one popularne w wielu kręgach – od raperów i gwiazd srebrnego ekranu, po osoby korzystające z marihuany medycznej. 

Cenne odmiany OG Kush, które musisz mieć w swojej kolekcji 

Odmiany OG Kush to prawdziwe bogactwo smaku i cennych właściwości. W naszym sklepie czeka na Ciebie wiele szczepów, które doskonale nadają się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych hodowców. Oferta obejmuje między innymi tropikalny koktajl Tropicanna Banana, czyli szczep, który wyróżnia się owocowym smakiem, obfitymi plonami i bardzo wysoką zawartością THC. W asortymencie nie zabrakło także odmian o dużym potencjale leczniczym – np. szczepu Pineapple Kush, który znakomicie sprawdza się w przypadku stanów lękowych, migren, PMS lub stresu. 

Sprawdź właściwości naszych odmian o genetyce OG Kush i przekonaj się, że popularność szczepów z tej rodziny nie jest przypadkowa!