To propozycja dla każdego fana klasyki, a też już doświadczonego miłośnika palenia. Nasiona Skunk to podstawa genetyki przeważającej większości nasion marihuany, które znajdują się w obiegu. Początkowa odmiana Skunk powstawała z mieszanki gatunków kolumbijskich, meksykańskich i afgańskich i składała się w równych proporcjach w 50% z Sativy 50% Indica. Nasiona konopi Skunk uznawane są ponadto za najpopularniejsze spośród wszystkich występujących na świecie. Nie jest więc zaskoczeniem, że sprzedają się w milionach, a zainteresowanie nimi stale rośnie. 

Nasiona marihuany Skunk. Dlaczego są tak popularne? 

Nasiona Skunk często zwracają uwagę hodowców, którzy poszukują nasion za stosunkowo niską cenę oraz łatwych w uprawie. Bardzo dobrze nadają się do wprowadzania odmiany feminizowanej. Cechują się szybkim wzrostem i rozwijającymi się pąkami. Roślina w bardzo krótkim czasie jest w stanie osiągnąć imponujące rozmiary. Odmiana Skunk szybko kwitnie. Jest to roślina o mocnych gałęziach. Zbiory charakteryzują się aromatycznymi szczytami. 

Nasiona nie mają szczególnych wymagań dotyczących warunków, w jakich powinny być uprawiane. Dobrze radzą sobie przy sztucznym, jak też umiarkowanym naturalnym oświetleniu. Najlepiej jednak jest je uprawiać w klimacie śródziemnomorskim i słonecznym. Wtedy roślina daje największe i najbardziej obfite plony. 

Smak i aromat nasion marihuany Skunk 

Nasiona konopi Skunk charakteryzują się ostrym, intensywnym zapachem. W feminizowanej wersji nasiona mają nieco łagodniejszy aromat, przypomina bardziej owocowy. W okresie kwitnienia wyczuwalne są szczególnie nuty pikantne i ziemiste. Kiedy zbliża się pora zbiorów, zapach nabiera na swojej intensywności. Po wysuszeniu zapach jest początkowo łagodniejszy, co przekłada się też na smak. Ziemiste nuty doskonale komponują się z cytrusowymi akcentami.