Nasiona marihuany medycznej

W Polsce długo czekało się na zalegalizowanie medycznej marihuany, charakteryzującej się dużym stężeniem związku CBD. Na szczęście od 1 listopada 2017 roku ta odmiana marihuany została zalegalizowana i od tego momentu można uzyskać na nią receptę. Receptę może wystawić praktycznie każdy lekarz, z wyłączeniem weterynarzy. Warto podkreślić, że receptę można zrealizować w aptece, jednak zakupione preparaty tego typu nie są objęte żadną refundacją. Preparaty z CBD nie mają działania psychoaktywnego. W Polsce posiadanie nasion marihuany medycznej jest legalne, ale nielegalne jest ich hodowanie. W naszym sklepie będziesz w stanie zakupić dobrej jakości nasiona, które będziesz mógł włączyć do swojej kolekcji.

Jakie nasiona proponujemy?

Posiadamy różnorodne nasiona konopi medycznej. Dzięki tej różnorodności, każdy będzie w stanie znaleźć u nas coś dla siebie. Odmiany, które można znaleźć w naszym asortymencie są ciekawe i doskonale sprawdzą się zarówno dla miłośników tradycyjnej konopi, jak i tej, która wydobywa z siebie nieco cytrusowy zapach. 

Proponowana przez nas marihuana medyczna, a raczej jej nasiona, to wysokiej jakości produkt, który spełni wysokie wymagania każdego, kto zna się na tej roślinie. Ponadto, ogromną zaletą nasion, które znajdują się w naszym asortymencie, jest ich cena, która również jest zróżnicowana, dzięki czemu każdy będzie mógł pozwolić sobie na zakup takich nasion, jakie chce mieć w swojej kolekcji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Proponujemy dobrej jakości nasiona konopi, które są odporne na wiele czynników i z których mogą wyrosnąć piękne krzaki. Nasze nasiona są zdrowe, co jest niezwykle istotne.