Niskie odmiany marihuany

Przez wiele lat toczyła się w Polsce dyskusja na temat marihuany oraz jej szkodliwości. Mało kto poświęcał czas na to, aby pochylić się także nad zaletami, szczególnie medycznymi, tego produktu. A zalet jest naprawdę wiele! Marihuana pomaga na takie dolegliwości, jak Alzhaimer, anoreksja, a także łagodzi bolesne skutki padaczki, nowotworów czy stwardnienia rozsianego!

Na szczęście marihuana medyczna została zalegalizowana 1 listopada 2017 roku, co spowodowało, że można ją kupić w aptece po przekazaniu recepty wypisanej przez dowolnego lekarza (oprócz lekarza weterynarii). Niestety, tego typu specyfiki są drogie, ponieważ nie są refundowane w żaden sposób. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz nasiona na niskie odmiany marihuany, do swojej własnej kolekcji. 

Jakie nasiona możesz kupić w naszym sklepie?

W naszym sklepie będziesz w stanie kupić najróżniejsze nasiona, które dają niskie odmiany konopi. Stężenia poszczególnych związków, takich jak dobroczynny związek CBD, są różne, w różnych odmianach tych roślin, dlatego warto jest zapoznać się z całym naszym asortymentem.

Ogromną zaletą, jaką mają odmiany marihuany niskie, to fakt, że doskonale nadają się do uprawy na zewnątrz. Poza tym można u nas znaleźć odmiany, które lepiej i gorzej radzą sobie z wilgotnością. 

Dlaczego warto kupować nasiona u nas?

Nasz sklep proponuje dobre nasiona niskich odmian marihuany, które co prawda dają niskie krzaczki, ale za to naprawdę dobrej jakości. Ogromną zaletą korzystania z naszej oferty jest to, że jest ona niezwykle zróżnicowana cenowo, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na zakup dobrych nasion.