Nasiona marihuany outdoor zostały stworzone z myślą o uprawie na świeżym powietrzu. Muszą być więc przystosowane do trudniejszych warunków, a także specyfiki klimatu w konkretnym kraju. W naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane nasiona marihuany na polski klimat, które sprostają oczekiwaniom i wymaganiom kolekcjonerów, którzy preferują zewnętrzną hodowlę. Nasiona zostały genetycznie zmodyfikowane, aby były bardziej odporne na pleśń i szkodniki. Dzięki modyfikacjom dają obfite plony. 

Nasiona outdoor, czyli uprawa na świeżym powietrzu 

Nie zawsze istnieje możliwość uprawy w mieszkaniu i w miejscu chronionym przed wpływem czynników atmosferycznym. Dla tych osób, które nie mogą stworzyć swojej hodowli w takich warunkach, polecamy nasiona konopi outdoor. Ich cechą charakterystyczną są wysokie plony. Jeżeli zapewnimy im dobre warunki, to możemy oczekiwać nawet półtora kilograma. Ważne jest, aby roślina miała zapewniony dostęp światła, więc ustawiamy ją w dobrze nasłonecznionym miejscu. Potrzebuje też napowietrzania, dlatego dbamy o to, aby docierały do niej wiatr i świeże powietrze. 

Trzeba wybierać rośliny, które zostały zmodyfikowane z uwzględnieniem konkretnego klimatu. Nasiona marihuany na polski klimat to gatunki, które sprostają takim niedogodnościom, jak duże wahania temperatur i nagłe zmiany pogody. 

Jak przygotować miejsce do uprawy nasion konopi outdoor?

Wybieramy miejsce możliwie jak najbardziej nasłonecznione, roślina powinna w ciągu dnia być przynajmniej kilka godzin w słońcu. Glebę powinno się odkwasić i odżywić, korzystając z odpowiedniego nawozu. Zapewnij roślinie jak najlepszą ochronę przed wpływem czynników pogodowych, szczególnie przed wiatrem, który może ją zniszczyć. Nasiona marihuany outdoor dobrze sprawdzają się w nieco gorszych i chłodniejszych warunkach, niż te, które są uprawiane w słonecznej i gorącej Australii czy na północy Afryki.