Nasiona pakowane pojedynczo 

Nasiona marihuany bardzo często sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych – po trzy, pięć i więcej sztuk. Bywa to problematyczne, ponieważ nie każdy kolekcjoner chce mieć w swoim zbiorze ziarenka, które się dublują. Z myślą o osobach, które są właśnie takiego zdania, przygotowaliśmy nasiona pakowane pojedynczo.

Kup dokładnie tyle, ile potrzebujesz

Nasiona marihuany pakowane pojedynczo to doskonała propozycja dla początkujących kolekcjonerów, którym zależy na szybkim poszerzeniu listy posiadanych odmian. Z pewnością zainteresują one również osoby, które chcą bliżej przyjrzeć się szczepom dostępnym na rynku, a przy tym nie chcą wydawać fortuny.

Szeroki wybór odmian w zasięgu Twojej ręki – bez obciążania Twojego budżetu

Przygotowując naszą ofertę nasion pakowanych pojedynczo, staraliśmy się zadbać o to, by każdy znalazł w niej coś dla siebie. W asortymencie czeka na Ciebie szeroki wybór odmian o cennych właściwościach i zróżnicowanej genetyce. Proponujemy Ci między innymi nasiona autokwitnące, odmiany zapewniające duże plony oraz szczepy marihuany medycznej. Nie zapomnieliśmy również o odmianach nagradzanych oraz szczepach z wysokim stężeniem cennych związków – THC lub CBD.

Zobacz, co przygotowaliśmy i już dziś wybierz pakowane pojedynczo nasiona, które idealnie uzupełnią Twoją kolekcję!