SOG – Sea Of Green – technika, która zwiększa wydajność upraw 

W uprawach konopi wykorzystuje się szereg technik, które mają zmaksymalizować ilość plonów. Jedną z tych, które uważane są za najwydajniejsze, jest SOG, czyli Sea Of Green. To metoda, która nie tylko zwiększa zbiory z jednego m2, ale też umożliwia prowadzenie większej liczby upraw w ciągu roku. Technika SOG znakomicie sprawdza się w większości upraw komercyjnych. 

Na czym polega technika SOG?

Metoda Sea Of Green została stworzona w celu maksymalizacji wydajności upraw prowadzonych w pomieszczeniach o ograniczonej wysokości. Zgodnie z założeniami tej techniki na każdym m2 wysadza się wiele roślin, które znajdują się w niewielkiej odległości od siebie. Do głównych zalet tej metody zalicza się krótki okres wegetacji oraz wytwarzanie przez rośliny wielu pąków. W uprawach SOG pąki są gotowe wcześniej, co umożliwia uzyskanie dodatkowych plonów na przestrzeni roku. 

Poznaj odmiany marihuany, które znakomicie sprawdzą się w SOG

Technika Sea Of Green pozwala na uzyskanie ładnego, równego baldachimu zieleni. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór odmian marihuany, które doskonale sprawdzają się w uprawach SOG. W asortymencie czekają na Ciebie między innymi odmiany medyczne, autokwitnące czy te, które charakteryzują się wysokim stężeniem THC lub CBD. Nie zabrakło w nim także nasion odmian nagradzanych oraz szczepów polecanych osobom początkującym. 

Zobacz naszą ofertę i poznaj odmiany, które doskonale sprawdzają się w technice SOG!