Czas uprawy to jeden z kluczowych czynników wpływających na decyzję zakupową hodowców i kolekcjonerów. Dla niektórych ma to znaczenie ze względów komercyjnych, dla innych zwyczajnie dotyczy własnych upodobań. Nasiona marihuany szybko kwitnące to propozycja dla tych, którzy zdecydowanie cenią sobie szybki wzrost rośliny. Są to odmiany przeznaczone do uprawy outdoor i indoor, różnią się też stężeniem THC, dlatego w naszym sklepie znajdą coś dla siebie fani nie tylko szybko kwitnących odmian nasion marihuany, ale również nasion o wysokim stężeniu THC. W nasionach przeważają geny Indica, jednak nie brakuje też Sativa. Wszyscy kolekcjonerzy będą usatysfakcjonowani wyborem. 

Jak uprawiać szybko kwitnące odmiany marihuany? 

Pomimo, że są to szybko kwitnące odmiany marihuany, to są sposoby, które pozwalają na przyśpieszenie procesu uprawy. Warto z nich skorzystać, jeżeli zależy nam na szczególnie szybkim tempie wzrostu. Niektóre odmiany dają dojrzałe kwiaty już w zaledwie kilka tygodni od wykiełkowania. Trzeba jednak mieć świadomość, że zbyt szybkie tempo kwitnienia przekłada się też na stosunkowo niższe plony. Jeżeli zdecydujemy się na odmiany, których kwitnienie jest uzależnione od cyklu światła, zbiory będą większe. 

Jeżeli decydujesz się na szybko kwitnące odmiany nasion marihuany indoor, masz większy wpływ na długość trwania fazy wegetatywnej. Można więc zainicjować kwitnienie w dowolnym momencie. Właśnie dlatego warto jest również nasionom marihuany szybko kwitnącej dostarczać dużej ilości światła, dzięki czemu jest szansa, że zakwitną jeszcze szybciej. 

Sprawdź naszą ofertę szybko kwitnących odmian nasion marihuany. Oferujemy m.in. Jack Auto, Super Bud Auto, Anubis AutoSuper Hash Auto i White Widow Auto. Życzymy samych udanych, dużych i szybkich plonów! Niech Twoja kolekcja rośnie.