Nasiona konopi różnią się nie tylko warunkami uprawy, szybkością wzrostu i maksymalną osiąganą wysokością, ale również zawartością THC. Jest to substancja o właściwościach psychoaktywnych, jednak należy do największych kannabinoidów. Odpowiada za efekt odprężenia, ale też euforii, czasem oddziałuje na człowieka usypiająco, a innym razem pobudzająco. W ofercie dostępne są nasiona odmian o wysokim stężeniu THC. Przypadną do gustu szczególnie tym kolekcjonerom, którzy cenią sobie wysoką jakość nasion, a także różnorodność uprawy. Prezentujemy różne odmiany, wśród których są m.in. Auto Sweet Tooth, Early Skunk, Sour Diesel i Somango Auto.

Nasiona marihuany o wysokim stężeniu THC, czyli jakie?

Jak rozpoznać nasiona marihuany z wysokim poziomem THC? Większość uprawianych konopi zawiera około 16% THC. Jak wynika z corocznych badań Trimbos, Holenderskiego Instytutu Zdrowia Psychicznego i Uzależnień, najlepsze odmiany konopi mają zawartość THC powyżej 18%. Wiele obecnie dostępnych odmian może jednak osiągać poziom THC już na poziomie 30%. Nasiona marihuany możemy podzielić ze względu na zawartość THC na 3 podstawowe kategorie. Są to nasiona o niskiej, czyli do 13% zawartości THC, średniej od 14 do 19% oraz wysokiej zawartości THC powyżej 20%. Trzeba jednak wiedzieć, że duże znaczenie ma też odmiana, dlatego też 18-procentowa zawartość THC w nasionach również jest czasem uznawana za wysoką.

Proponujemy szeroki wybór nasion odmian o wysokim stężeniu THC, które zawierają różne proporcje Indica i Sativa. Są to nasiona przeznaczone do uprawy zarówno outdoor, jak też indoor, w zależności od wybranego wariantu. Różnią się tempem wzrostu, a także osiąganą wysokością, wielkością i gęstością liści. Wzbudzają podziw wśród największych fanów Cannabis. Jeżeli interesują Cię nasiona marihuany z wysokim poziomem THC, to zajrzyj do naszej oferty. Porównaj poszczególne nasiona i wybierz te, których jeszcze brakuje w Twojej kolekcji.