Nasiona marihuany West Coast O.G. Auto - Fast buds

West Coast O.G. Auto - Fast buds Powiększ

Cena: 116,85 zł

  • 1 Nasiono
  • 3 Nasiona
  • 5 Nasion
  • 10 Nasion
  • 25 Nasion
  • 50 Nasion
  • 100 Nasion
  • 500 nasion
  • 1000 Nasion

Jedna z oryginalnych genetyki FastBuds, ustabilizowany automatycznie kwitnący na klasycznym OG Kush. Ta silna Indica osiąga około 21% THC i jest jedną z naszych pierwszych genetyk zdobywających puchary. Klasyczna odmiana, w której zakochają się wszyscy hodowcy. Dobry wybór dla nowych hodowców, którzy chcą silną i klasyczną odmianę bez zbytniego zamieszania.

Pąki West Coast OG są jasnozielone i pomimo swojej zwartej budowy, gęsta powłoka kryształków nadaje im niemal puszysty wygląd. Jak słodki pączek, pączki te przykleją się do Twoich palców i pozostawią posypkę kryształków wszędzie tam, gdzie je zostawisz.

Podczas stosowania tego szczepu można spodziewać się dwóch fal efektów; pierwszy z nich to euforyczny wysoki, energetyczny. Druga fala, powoli wkrada się, gdy zauważysz, że energiczne wibracje zanikają i powoli przechodzą w bardziej relaksujące uczucie "chill on the couch". Te efekty najprawdopodobniej pozostawią Cię chichoczącego podczas oglądania Comedy Central lub Twojego ulubionego sitcomu.

Ta królowa zachodniego wybrzeża opracuje dużą główną colę, zwieńczoną łodygą wypełnioną wieloma pąkami, dobrymi odstępami wewnętrznymi i kilkoma lekkimi bocznymi gałęziami. Rosnąca w średnim tempie do około 70-100 cm, jest zadziornym producentem jak na swój rozmiar, produkującym do 650 g/m2. Solidna roślina, która wybaczy błędy nowym hodowcom.

Dzięki swojej kompaktowej budowie i dobremu rozstawowi wewnętrznemu, będzie bardzo ładnie reagować na SCROG, SOG lub LST. Zwróć uwagę, że roślina ma tendencję do rozciągania się w ostatnich tygodniach wegetacji, ale nie przekracza 1 metra wysokości. Jest obfitym producentem i jeszcze lepiej poradzi sobie z odpowiednią dawką wody i składników odżywczych. Ogólnie rzecz biorąc jest to świetna roślina dla początkujących i profesjonalistów szukających klasycznej genetyki.

Mocny, kushowy smak, który jest zdefiniowany przez dominujące smaki sosny i podkreślony przez cytrusowe nuty, dając szorstki ale słodki smak z unikalnym smakiem OG Kush, który jest podstawą wszystkich najlepszych współczesnych genetyk. 

Genetyka: OG Kush (West Coast line) auto
Typ: Sativa 30%/Indica 70%
Rodzaj: Autokwitnąca feminizowana
Kwitnienie Indoor: 9-10 tygodni
Kwitnienie Outdoor: 9-10 tygodni
Produkcja Indoor: 450 – 600 gr/m2
Produkcja Outdoor: 50 – 250g/roślinę 
Wysokość: 60 – 100 cm
THC: do 21%
CBD: <1%


Producent: Nasiona FASTBUDS

Czas kwitnienia 9-10 tygodni
Typ Indica / Sativa
Genetyka Og kush
THC 21 %
Produkcja Indoor 450 - 600 g/m2
Produkcja Outdoor 40 - 250 g/rośline
Wysokość 60 – 100 cm
AutoKwitnące 100 %
Autokwitnące Autokwitnące
Indica / Sativa Indica / Sativa
THC wysokie THC wysokie
Niska wysokość Niska wysokość
Szybkie kwitnienie Szybkie kwitnienie
Efekt relaksacyjny Efekt relaksacyjny
Genetyka og kush Genetyka og kush
DUŻA PACZKA DUŻA PACZKA

Your Store Copyright Here

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review