Genetyka blue – odmiany spokrewnione z legendarnym szczepem Blueberry 

Odmiany marihuany o genetyce blue wywodzą się od legendarnego szczepu Blueberry. Uważany jest on za jedną odmian klasycznych, a jego działanie charakteryzuje się silnym i długotrwałym efektem. Szczepy o genetyce blue najczęściej kojarzone są z relaksującym hajem i słodkim posmakiem jagód. Wiele z nich wyróżnia się także niebieskim kolorem, który pojawia się na pąkach roślin. 

Niebieskie odmiany marihuany – owocowe pobudzenie i głęboki relaks

Szczepy marihuany, które charakteryzują się genetyką blue, cieszą się szerokim gronem sympatyków. Cenione są między innymi za wyjątkowy, owocowy smak. Zapewniają także przyjemne efekty – mogą mieć zarówno działanie motywujące, jak i głęboko odprężające. Co więcej, nie brakuje wśród nich szczepów wysoce produktywnych, które zapewniają obfite plony. 

Cenne szczepy o genetyce blue, które warto mieć w swoim zbiorze

Genetyka blue dała początek wielu cenionym i nagradzanym odmianom. W naszej ofercie znajdziesz wiele szczepów, które zaskakują wyjątkowym działaniem, łatwością uprawy i bogactwem plonów. W asortymencie czeka na Ciebie między innymi klasyczny szczep Blueberry o jagodowym smaku i długotrwałym, euforycznym haju. Proponujemy Ci również odmiany o dominacji sativa (np. HazeBerry) zapewniające pobudzający efekt, który dopiero po czasie przechodzi w stan odprężenia. W ofercie nie zabrakło też szczepu AutoBlueberry, który daje plony nawet 3-4 razy do roku.

Zobacz nasze odmiany o genetyce blue i postaw na szczepy, które znakomicie łączą łatwość upraw, pyszny smak i przyjemne działanie!